کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار تبریکی به ارشا اقدسی بدلکار ایرانی برای دریافت نشان شوالیه صربستان به روز کرد.

ارشا اقدسی نشان شوالیه دریافت کرد

کامبیز دیرباز با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش افتخار آفرینی ارشا اقدسی را تبریک گفت. ارشا اقدسی از بدلکاران کشورمان است که درپی آشنایی با پیمان ابدی بدلکاری را به صورت حرفه ای پیگیری کرد و در فیلم و سریال های زیادی ایفای نقش کرده است.ارشا اقدسی بدلکار ایرانی نشان شوالیه گرفت + تصاویر در ایرناکارشا اقدسی بدلکار ایرانی نشان شوالیه گرفت + تصاویر در ایرناک

تبریک کامبیز دیرباز به ارشا اقدسی

ارشا اقدسی

اهدای نشان شوالیه صربستان به ارشا اقدسی

کامبیز دیرباز با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت : ارشا اقدسی عزیز نشان شوالیه رو از کشور صربستان دریافت کرد در حالی که پرچم زیبای ایران روی دوشش میدرخشید....

زنده باد ایران...

زنده باد جوانان پرافتخار کشورم...

ارشا اقدسی

ارشا اقدسی بدلکار ایرانی

ارشا اقدسی از بدلکاران بین المللی کشورمان است که درپی آشنایی با زنده یاد پیمان ابدی بدلکاری را به صورت جدی پیگیری کرد و سرمربی کلاس های بدلکاری پیمان ابدی و اولین مربی بانجی جامپینگ ایران و نیز اولین مربی تونل باد صبا در ایران شد.

ارشا اقدسی

ارشا اقدسی بدلکار ایرانی و بین المللی

ارشا اقدسی گروه بدلکاران 13 را تأسیس نمود و فعالیت های خود را با گروهش در ایران و عرصه بین الملل ادامه داد.

ارشا اقدسی

ارشا اقدسی شوالیه انتخابی صربستان

ارشا اقدسی در فیلم و سریال های زیادی به عنوان بدلکار حضور داشته که از میان آنها میتوان به سریال نشانی ، روزهای زیبا ، عملیات 125 ، شیدایی ، کارآگاهان و فیلم های پسر تهرانی ، پسر آدم دختر حوا ، گشت ارشاد ، پنجاه کیلو آلبالو و .... اشاره کرد.

ارشا اقدسی

ارشا اقدسی در برنامه خندوانه

یکی از ماندگار ترین و متفاوت ترین کارهای ارشا اقدسی حضور او در برنامه خندوانه در مسابقه لباهنگ بود که با آتش زدن لباسش همه را شگفت زده کرد.

  • تاریخ: شنبه, 10 شهریور 1397
ارشا اقدسی بدلکار ایرانی نشان شوالیه گرفت + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,250