سوگل طهماسبی بازیگر سریال بچه مهندس و گاندو با انتشار عکسی در حرم امام رضا (ع) به خبرهای مربوط به ماجرای ازدواجش دامن زد و با تبریک هوادارانش مواجه شد.

سوگل طهماسبی بازیگر بچه مهندس ازدواج کرد + عکس مراسم عقد

سوگل طهماسبی بازیگر سریال بچه مهندس ، برادر و کیمیا یکی از چهره های جوان دنیای هنر است که بازیگری در تلویزیون را از سال 83 با فیلم مروارید سرخ آغاز کرد و به عنوان یکی از چهره های پرکار سینما و تلویزیون شناخته میشود.سوگل طهماسبی بازیگر بچه مهندس ازدواج کرد + عکس مراسم عقد در ایرناک سوگل طهماسبی بازیگر بچه مهندس ازدواج کرد + عکس مراسم عقد در ایرناک

این بازیگر جوان سینما و تلویزیون با انتشار عکسی در حرم امام رضا (ع) به خبرهای مربوط به ماجرای ازدواجش دامن زد و با تبریک هوادارانش مواجه شد.

عکسی که خبر از ازدواج سوگل طهماسبی میدهد

سوگل طهماسبی صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از دستش در کنار دست همسرش در حرم امام رضا (ع) به روز کرد.

سوگل طهماسبی عروس شد

استوری منتشر شده در صفحه اینستاگرام سوگل طهماسبی

تصاویر منتشر شده توسط رسانه ها از مراسم عقد سوگل طهماسبی خبر ازدواجش را تایید میکند.

عکسی از مراسم عقد سوگل طهماسبی

سوگل طهماسبی عروس شد

خانم بازیگر که در مصاحبه های قبلی اش درباره فکر کردن به موضوع ازدواج و علاقه اش به ادامه دادن زندگی در کنار فردی که مهربان باشد و بتواند با او درباره هنر صحبت کند گفت و درباره این موضوع که تابحال موقعیت های زیادی داشته است اما بخاطر وضعیت شغلی اش نتوانسته به آن فکر کند توضیح داد.

سوگل طهماسبی ازدواج کرد

سوگل طهماسبی و حلقه ازدواج در دستش

سوگل طهماسبی 25 بهمن ماه 1364 در اهواز متولد شد و 16 سال بیشتر نداشت که برای ادامه دادن هنر و بازیگری راهی تهران شد و مهم ترین اتفاق زندگی اش را رقم زد.

سوگل طهماسبی بازیگر سریال برادر

سوگل طهماسبی بازیگر سریال بچه مهندس

این بازیگر جوان بازی در سریال هایی چون برادر ، کیمیا ، بچه مهندس ، گاندو ، سلام آقای مدیر ، دنگ و فنگ روزگار ، روزهای بهتر ، شکوه یک زندگی ، گشت ویژه ، فاصله ها و... را در کارنامه هنری اش دارد.

سریال گاندو با بازی سوگل طهماسبی

بازی سوگل طهماسبی در سریال گاندو

  • تاریخ: پنج شنبه, 24 مرداد 1398
بازدید : 1,099 بار
سوگل طهماسبی بازیگر بچه مهندس ازدواج کرد + عکس مراسم عقد
4.3
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 10,530