بعد از گذشت چند سال از تصمیم آنها برای جدایی خبر دیگری حاکی از تغییر اوضاع و تصمیم در آنجلینا جولی است به طوریکه برخی از رسانه ها با تیترهایی همچون " پیشمانی و منت کشی آنجلینا جولی " آن را منتشر کردند.

احتمال ازدواج مجدد آنجیلنا جولی با برد پیت؟

آنجلینا جولی روند جدایی و طلاقش با برد را کش می دهد چون می خواهد "دوباره یک خانواده بشوند"ازدواج مجدد آنجیلنا جولی با برد پیت؟ + تصاویر در ایرناکازدواج مجدد آنجیلنا جولی با برد پیت؟ + تصاویر در ایرناک

چند سال پیش بود که دوستاره ی هالیوودی بعد از مدتها زندگی مشترک و آن مراسم ازدواج پربحث خبر تصمیم جدایی شان را منتشر کردند و بار دیگر نامشان سر زبان ها افتاد. از بررسی علل این جدایی تا عواقب آن در زمینه ی سرپرستی بچه ها و تقسیم اموال همه جز مسائلی بود که در رسانه های مربوط مورد بحث قرار گرفت .

حالا بعد از گذشت چند سال از تصمیم آنها برای جدایی خبر دیگری منتشر شده است که حاکی از تغییر اوضاع و تصمیم در آنجلینا جولی است به طوریکه برخی از رسانه ها با تیترهایی همچون " پیشمانی و منت کشی آنجلینا جولی " آن را منتشر کردند.

تمایل آنجلینا جولی برای بازگشت به زندگی مشترک

این دو در ماه سپتامبر 2016 پس از دو سال ازدواج از هم جدا شدند اما طلاق آن ها هنوز نهایی نشده است و در حال کار بر روی تسویه مالی هستند که حالا ادعا شده است " آنجلینا به برد گفته که می خواهد با او رابطه داشته باشد و مایل است زندگی مشترکشان را ادامه دهد". او از برد می خواهد که دوباره یک خانواده شوند ، اما به نظر نمی رسد قادر به ادامه باشند."

پشیمانی آنجلینا جولی از طلاق

جدایی آنجلینا جولی از برد پیت و پشیمانی خانم بازیگر

رسیدگی قانونی به طلاق این زوج ادامه دارد ، اما منابع نزدیک به آنها ادعا می کنند که آنجلینا احساساتی شده است.

عکسی از آنجلینا جولی و برد پیت

پشیمانی آنجلینا جولی از طلاق

یک کارمند داخلی دادگاه ادعا می کند : "به همین دلیل است که او همه جزئیات طلاقشان را برای "برد پیت " دشوار می سازد تا این روند هرچه بیشتر ادامه داشته باشد و به انتهای کار یعنی ثبت طلاق نرسند ، با این حال فقط می خواهد که همه چیز را در واقعیت حل و فصل کند ، این کار حدود یک سال است که در حال انجام است ، اما او نمی خواهد که به پایان برسد."

آنجلینا جولی در کنار برد پیت

داستان پرماجرای طلاق آنجلینا جولی و برد پیت

بعد از 10 سال رابطه ، این زوج هنگام جدایی طرفداران خود را شوکه کردند. آن ها با هم شش کودک داشتند اما گزارش های اخیر ادعا کرده اند که "برد" درباره این کار یعنی طولانی شدن پروسه ی جدایی نگران فرزندانشان هستند ، مادوکس ، پاکس ، زاهرا ، شیلوه ، کنوکس و ویوین. یک منبع نزدیک به آنها گفت : " برد نگران این است که آنجلینا با این کار کودکانشان را نابود کند"

ازدواج مجدد آنجیلنا جولی با برد پیت؟ + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 9,020