افسون افشار بازیگر سریال دختران همیشه به دور از حاشیه به زندگی اش ادامه داده است اما این بانوی هنرمند بعد از چند سال زندگی در خارج از کشور به ایران بازگشت.

افسون افشار بازیگر سریال دختر به ایران بازگشت

اگر از مخاطبان سریال های قدیمی تلویزیون باشید حتما سریال دختران به کارگردانی اصغر توسلی که سال 79 از شبکه پنج سیما پخش شد را دیده اید . ماجرای زندگی دانشجویی چند دختر جوان داستان این سریال را رقم زد و افسون افشار هم یکی از دختران دانشجوی این سریال بود.افسون افشار بازیگر سریال دختر به ایران بازگشت + عکس در ایرناکافسون افشار بازیگر سریال دختر به ایران بازگشت + عکس در ایرناک

افسون افشار یکی از بازیگران کم کار سینما و تلویزیون است که چند سالی است از دنیای هنر به دور است و خبری از زندگی شخصی او در دست نیست و همیشه به دور از حاشیه به زندگی اش ادامه داده است اما این بانوی هنرمند بعد از چند سال زندگی در خارج از کشور به ایران بازگشت.

خبر تازه بهنوش بختیاری از بازگشت افسون افشار به ایران

بهنوش بختیاری با انتشار پستی در اینستاگرام خبر از بازگشت افسون افشار بازیگر سینما و تلویزیون داد.

پیج اینستاگرامی افسون افشار

آدرس پیج اصلی افسون افشار

بهنوش بختیاری با انتشار این پست در اینستاگرامش نوشت : افسون افشار دوست و همکار بیست سال پیش من بعد از مدتی به ایران بازگشته است....به اطلاع همکاران و دوستداران ایشون میرسونم که پیج اصلی ایشون همین است.

همین خبر بهنوش بختیاری بهانه ای شد تا با سر زدن به پیج افسون افشار مروری بر فیلم های او داشته باشیم.

افسون افشار در کنار بهنوش طباطبایی

عکس قدیمی بهنوش طباطبایی و افسون افشار

افسون افشار بازیگری را از اوایل دهه هفتاد با تئاترهای دانشجویی آغاز کرد و بعد از چند سال کسب تجربه در دنیای نمایش با سریال خانواده رضایت به کارگردانی مازیار میری به تلویزیون آمد.

افسون افشار در کنار بازیگران سریال دختران

آتنه فقیه نصیری ، سحر ولدبیگی ، حمیرا ریاضی و افسون افشار در سریال دختران

بازی در چند سریال تلویزیونی از افسون افشار چهره شناخته شده تری ساخت اما نقش آفرینی در سریال دختران به کارگردانی اصغر توسلی در سال 79 باعث شهرت و محبوبیت بیشتر او شد . بازی در نقش لیلی دختری شیرازی با لهجه شیرینی که داشت بیش از پیش به دل مخاطب نشست .

افسون افشار در سریال بچه های هور

نقش متفاوت افسون افشار در بچه های هور

بعد از بازی در سریال دختران ، افسون افشار در سریال های دیگری چون سیمای مدرسه ، روشنایی دشت ، نقش بر آب ، بچه های هور و پیله های پرواز ایفای نقش کرد اما باز هم آخرین کار او به کارگردانی حسین سهیلی زاده بیشتر به دل مخاطب نشست.

حسن جوهرچی و افسون افشار در سریال پیله های پرواز

زنده یاد حسن جوهرچی و افسون افشار در پیله های پرواز

افسون افشار در سریال پیله های پرواز بازیگر نقش دختر دایی تارا شخصیت اصلی قصه با بازی بهنوش طباطبایی بود .

افسون افشار بازیگر سریال دختر به ایران بازگشت + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,790