مهران مدیری بازیگر و کارگردان سرشناس سینما و تلویزیون که گفته میشد برادر امید خواننده پاپ و ساکن لس آنجلس است این شایعه را تکذیب کرد.

نسبت مهران مدیری و امید خواننده لس آنجلسی

مسئله از اینجا شروع می شود که امید در شبکه ای ماهواره ای اعلام کرد «مهران مدیری برادر من است و ما با هم رابطه ی خوبی داریم گرچه از هم دور هستیم » و همین مسئله باعث می شود تا افکار عمومی جهت انتشار این خبر ، تحریک شده و خبر چه واقعیت داشته باشد و چه نه با سرعتی عجیب منتشر گردد.آیا امید خواننده لس آنجلسی برادر مهران مدیری است؟ در ایرناکآیا امید خواننده لس آنجلسی برادر مهران مدیری است؟ در ایرناک

این در حالی است که مهران مدیری در گفتگویی به این سوال جواب داد :

خبرنگار :

آقای مدیری یک سئوال خصوصی توسط یکی از طرفداران شما به نام نسیم آیا امید خواننده اونور آبی برادر شما هستند؟

مهران مدیری :

خیر

نسبت مهران مدیری و امید خواننده

نسبت مهران مدیری و امید خواننده

خیلی از افراد از هویت افرادی که خبر از آنها منتشر گردیده است مطلع نیستند و ممکن است زودتر تحت تاثیر قرار گرفته و به انتشار یک شایعه بپردازند. حال به معرفی هر یک از این شخصیت ها می پردازیم :

مهران مدیری متولد 18 فروردین 1346‏در تهران و امید سلطانی معروف به امید متولد 6 مرداد 1345 در چهار محال و بختیاری“ پل چوبی“ و بزرگ شده ی تهران خواننده پاپ ایرانی (به زبان های فارسی و کردی) است.

مهران مدیری و امید خواننده

مهران مدیری و امید خواننده 

چرا این خبر شایعه است؟

در کل نتیجه ای که میتوان از شواهد از جمله تفاوت های نام خانوادگی ، محل و تاریخ تولد و … گرفت این است که این خبر شایعه ای بیش نبوده و هیچ رابطه ی فامیلی بین این دو وجود نداشته است.می توان گفت امکان ایجاد چنین شایعه ای نیز از تشابه چهره ی جناب مدیری و آقای سلطانی است.چون اگر این دو برادر بوده باشند می بایست ابتدا امید متولد شده باشد زیرا بعد از تولد امید خانواده به تهران مهاجرت کرده اند و این در حالی است که مدیری 5 سال قبل از امید متولد شده و از ابتدا نیز در تهران ساکن بوده است و هیچ مهاجرتی در خانواده اش وجود نداشته است.بعضی افراد از نام ” برادر نا تنی ” استفاده می کند که به هیچ وجه نمی تواند درست باشد زیرا پدر مدیری طی حیاتش هیچ سفری به چهار محال و بختیاری یعنی محل تولد امید نداشته است.

شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری

عکس شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری

مهران مدیری از جمله مجموعه های تلویزیونی که وی در آن ها کارگردان و بازیگر بوده می توان این ها را نام برد : ساعت خوش ، پاورچین ، نقطه چین ، شب های برره ، باغ مظفر ، مرد هزارچهره ، مرد 2 هزار چهره ، قهوه تلخ ، ویلای من و شوخی کردم است.

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%
آیا امید خواننده لس آنجلسی برادر مهران مدیری است؟
5.0
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,870