در این مطلب شما را بازیگران زن سینما که در دهه 90 بچه دار شدند از شیلا خداداد تا یکتا ناصر آشنا میکنیم.

بازیگران تازه مادر شده سینما

مادر شدن یکی از لذت بخش ترین و بی نظیرترین اتفاقات دنیاست که زندگی هر زنی را زیر و میکند و دنیای جدیدی را پیش روی او قرار میدهد.بازیگران زنی که در دهه 90 مادر شدند در ایرناکبازیگران زنی که در دهه 90 مادر شدند در ایرناک

شاید برایتان جالب باشد که بدانید کدام یکی از بازیگران زن سینمای ایران در دهه 90 مادر شدن را تجربه کرده اند و زندگی شان حال و هوایی متفاوت گرفته است. با ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر ایرناک همراه باشید تا شما را با بازیگرانی که در دهه 90 حس مادر شدن را تجربه کردند بیشتر آشنا کنیم.

مهناز افشار

مهناز افشار بازیگر سینمای کشورمان همسر سابق یاسین رامین است و یکی از بازیگرانی است که در دهه 90 مادر شدن را تجربه کرد. این بازیگر سینما 4 خردادماه 1394 صاحب دختری به نام لیانا شد.

مهناز افشار و دخترش لیانا

مهناز افشار و دخترش لیانا

آزاده نامداری

آزاده نامداری مجری جوان تلویزیون یکی دیگر از هنرمندانی است که در دهه 90 مادر شدن را تجربه کرد. آزاده نامداری بعد از جدایی از فرزاد حسنی با سجاد عبادی پور در مهر 1394 ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دختری به نام گندم است که در 5 مهر 1395 به دنیا آمد.

آزاده نامداری در کنار همسر و دخترش

آزاده نامداری در کنار همسر و دخترش

یکتا ناصر

یکتا ناصر بازیگر سینما و تلویزیون یکی دیگر از هنرمندانی است که در دهه 90 مادر شدن را تجربه کرد و دخترش سوفیا 22 آذر 1395 متولد شد. یکتا ناصر همسر منوچهر هادی کارگردان جوان کشورمان است.

یکتا ناصر در کنار همسر و دخترش

یکتا ناصر در کنار همسر و دخترش

فقیهه سلطانی

فقیهه سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون همسر جلال امیدیان بازیکن سابق ذوب آهن است و این زوج در دی ماه سال 1395 صاحب دختری به نام گندم شدند.

فقیهه سلطانی و دخترش گندم

فقیهه سلطانی و دخترش گندم

شیلا خداداد

شیلا خداداد یکی از بازیگران جوان کشورمان است که دو بار تابحال حش مادر شدن را تجربه کرده است.سامیار سرکارات پسر فرزین سرکارات و شیلا خداداد در 27 آبانماه 1392 بدنیا آمد و دختر این هنرمند کشورمان اول فروردین 1396 متولد شد.

شیلا خداداد در کنار همسر و دختر و پسرش

شیلا خداداد در کنار همسر و دختر و پسرش

فریبا نادری

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی دیگر از هنرمندانی است که در دهه 90 برای اولین بار طعم مادر شدن را چشید. یارا دختر فریبا نادری است که 3 اسفند 1396 متولد شد.

فریبا نادری و دخترش یارا

فریبا نادری و دخترش یارا

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی یکی دیگر از بازیگران سینما و تلویزیون است که در دهه 90 مادر شدن را تجربه کرد. لنا دختر نیوشا ضیغمی است که در آخرین روز اردیبهشت ماه سال 97 متولد شد.

نیوشا ضیغمی و دخترش لنا

نیوشا ضیغمی و دخترش لنا

یاسمینا باهر

یاسمینا باهر بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان عروس خانواده داریوش ارجمند و همسر امیریل است که سال 93 زندگی مشترکشان را آغاز کردند و فرزندشان یلسان در دی ماه 98 متولد شد.

امیریل ارجمند همسر یاسمینا باهر و فرزندشان

امیریل ارجمند همسر یاسمینا باهر و فرزندشان

بازیگران زنی که در دهه 90 مادر شدند
4.6
out of
5
(
5
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,300