در ادامه با بیوگرافی کامل میترا استاد همسر دوم و مقتول محمد علی نجفی شهردار سابق تهران به همراه عکس های خانوادگی و ماجرای قتل میترا استاد با شما در ایرناک خواهیم بود.

زندگینامه میترا استاد و همسرش(Mitra Ostad)

  • نام اصلی : میترا استاد
  • نام مستعار : میترا نجفی
  • متولد : 1362 اسلام آباد غرب (کرمانشاه)
  • پیشه : بازیگر
  • مدرک تحصیلی :
  • والدین : کاکا برار
  • سالهای فعالیت :
  • همسر : محمدعلی نجفی

بیوگرافی کامل میترا استاد ملقب به میترا نجفی

میترا استاد، متولد سال 1362 در اسلام آباد غرب در کرمانشاه همسر دوم محمد علی نجفی شهردار سابق تهران بود. نام پدرش کاکا برار استاد تنبور بود.ازدواج این زوج در اردیبهشت 97 به شدت جنجالی شد.میترا استاد | بیوگرافی و عکسهای میترا نجفی و همسرش + ماجرای قتل در ایرناک میترا استاد | بیوگرافی و عکسهای میترا نجفی و همسرش + ماجرای قتل در ایرناک

میترا استاد - Mitra Ostad

میترا استاد - Mitra Ostad

در خرداد 98 خبر قتل وی به ضرب گلوله منتشر شده است.خبر از آنجا خیلی داغ می شود که ایشان یک روز قبل با یکی از روزنامه نگاران اصلاح طلب تماس گرفته و درخواست مصاحبه برای روز سه شنبه (روز قتل) کرده بود.

از نامزدی تا بازیگری!

در انتخابات شورای شهر دوره پنج اسلامشهر تهران نامزد شد اما رای نیاورد، تجربه دو بازیگری در فیلم واران در صدا و سیمای کرمانشاه و فیلم دختر شاه پریون را دارد.

او سال 1396 در جشنواره تولیدات مرکز استانها مورد تقدیر قرار گرفته بود.

وضعیت ازدواج و همسر میترا استاد

شروع جنجال ازدواج

آبان 1397 بود که چند عکس خصوصی از محمد علی نجفی و یک دختر جوان پخش می شود، ساعاتی بعد مشخص شد ایشان میترا استاد می باشد.میترا استاد از همسر سابق خود یک فرزند پسر 13 ساله دارد.

میترا استاد و پسرش و محمدعلی نجفی

میترا استاد و پسرش و محمدعلی نجفی

ماجرای خواستگاری و ازدواج

آقای دکتر نجفی از من خیلی محترمانه خواستگاری کردند و من هم بعد از مشورت با خانواده به ایشان جواب مثبت دادم، این زندگی سر گرفته است.

ما اردیبهشت 97 با هم ازدواج کردیم و متاسفانه بر اساس عکس زناشویی ما گفته اند چون رابطه نامشروع داشته با او ازدواج کرده است. تهمت زننده ها را به خدا واگذار می‌کنیم.

ازدواج جنجالی میترا استاد با محمدعلی نجفی

ازدواج جنجالی میترا استاد با محمدعلی نجفی

حریم خصوصی

برخی از رسانه‌ها به من تهمت می‌زنند و من را به عنوان همسر صیغه‌ای و موقت آقای دکتر بیان کرده اند و حتی برخی‌ها می‌گویند که به خاطر این که اختلاف سنی بین آن‌ها زیاد است زندگی دوامی نخواهند داشت و به زودی جدا خواهند شد.این صحبت‌ها صرفاً برای تخریب وجه همسرم بوده و دشمنان می‌خواهند برای ما حاشیه‌سازی کنندصحبت‌هایی که پیرامون ازدواج موقت من و دکتر مطرح می‌شود کاملاً کذب بوده و ما ازدواج قانونی کرده ایم و حتی اگر ازدواج موقت هم کرده باشیم بازهم اشکالی نخواهد داشت.

میترا استاد و شهردار سابق تهران

میترا استاد و شهردار سابق تهران

آقای دکتر به عنوان همسر

من تا به حال هیچ رفتار بدی از آقای دکتر ندیدم و هیچ کس از دکتر شاکی نبوده و تاکنون چنین مواردی برایش پیش نیامده است.برخی از رسانه‌ها شیطنت کرده و با جو سازی سعی در ساختن حاشیه برای وی می‌کنند.

روابط میترا استاد با محمدعلی نجفی

روابط میترا استاد با محمدعلی نجفی


خبر قتل

در 7 خرداد 98 روز سه شنبه خبر رسید میترا استاد (نجفی) در خانه مسکونی خود در منطقه سعادت‌ آباد طبقه 7 برج آرمیتا در تهران به قتل رسیده‌ است.

وی در حالی که در حال استحمام بود با شلیک دو گلوله از پای درآمده است، گفته می شود در بازبینی فیلم های آسانسور برج، نجفی شهرداری سابق دیده شده است.

حضور گسترده پلیس پس از قتل میترا استاد

حضور گسترده پلیس پس از قتل میترا استاد

قاتل همسرش بود

عصر روز قتل، محمد علی نجفی شهردار سابق تهران با معرفی خود به کلانتری به قتل همسرش میترا اعتراف کرد، او انگیزه قتل را اختلاف عنوان کرده است

همچنین در اعتراف اولیه خود گفته است :

او برای خراب کردن زندگی من آمده بود و مدام مرا تهدید می‌ کرد که اسرارم را فاش می‌ کند و زندگیم را ویران می‌ کند، او حتی می‌‌ خواست تهدیداتش را در مصاحبه‌ ای عملی کند …

قتل پرماجرا!

پسر میترا استاد اولین نفری بود که بعد بازگشت از مدرسه با جسد مادرش میترا مواجه شده و به 110 اطلاع داده است.

همسایه ها گفتند قبل از قتل صدای دعوا از این خانه به گوش رسیده است اما صدای شلیک گلوله نشنیده اند و تا به حال هم آقای شهردار سابق را در این ساختمان ندیده اند!

ماجرای قتل میترا استاد

ماجرای قتل میترا استاد

درخواست مصاحبه قبل از قتل!

پس از انتشار خبر قتل میترا استاد (میترا نجفی)، خبرنگاران روزنامه اصلاح‌ طلب انصاف نیوز، از تماس تلفنی قبلی میترا استاد با این روزنامه خبر دادند و نوشتند :

که او قصد داشته در همین روز سه‌شنبه با یکی از خبرگزاری ها مصاحبه کند اما خبر قتل وی رسید.

جنجال همسر اول و دوم

میترا استاد در حالی به عنوان همسر دوم محمد علی نجفی با وی ازدواج کرده که بنظر می رسد در آن زمان آقای شهردار سابق همسر اول خود را طلاق نداده بود.

میترا استاد همسر دوم محمد علی نجفی

میترا استاد همسر دوم محمد علی نجفی

واکنش فاطمه دانشور به این ازدواج

فاطمه دانشور عضو سابق شورای شهر تهران گفته بود :

همسر اول آقای دکتر نجفی و هزاران زن همچون ایشان که درگیر ماجرای ازدواج مجدد همسرشان شده اند شاید چیزی نگویند؛ بسازند و دم نزنند اما من می گویم اولین حس و تجربه تلخی که برای این زنان و مادران رخ می‌دهد حس ناخوشایندی است؛

می شکنند و شاید به روی خودشان نیاورند اما آنها زن هستند و مملو از احساسات، کنار آمدن زن هم از جنس صبوری و مهربانی است.

ازدواج دوم ، سوم و … تا زمانی که همسر اول وفادار ایستاده است را عین بی اخلاقی می‌ دانم و دوست ندارم این مصاحبه زمینه ساز ترویج این رفتار در جامعه شود؛

پس میترا خانم! از شما به عنوان یک زن می خواهم کمتر مصاحبه کنید؛ چون دیدم خیلی با افتخار مصاحبه کرده اید و از کار خودتان و دکتر دفاع کرده اید.

محمد علی نجفی و همسر اولش سرور تابشیان

محمد علی نجفی و همسر اولش سرور تابشیان


منابع : ایرناک | میترا استاد اینستاگرام/ میترا استاد فیسبوک/ صفحه شخصی میترا استاد / میترا استاد ویکی پدیا/ میترا استاد تلگرام

بازدید : 21,570 بار
میترا استاد | بیوگرافی و عکسهای میترا نجفی و همسرش + ماجرای قتل
4.1
out of
5
(
8
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,150