یکتا ناصر بازیگر کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار تبریکی عاشقانه در سالروز تولد همسرش منوچهر هادی به روز کرد.

تبریک ویژه یکتا ناصر برای تولد منوچهر هادی همسرش

منوچهر هادی کارگردانی جوانی که با سریال دختران حوا و خداحافظ بچه به مخاطبان تلویزیون معرفی شد ، این شبها با سریال دلدادگان مهمان خانه های مردم است. این کارگردان جوان کشورمان امروز 28 مرداد 46 ساله شد .تبریک عاشقانه یکتا ناصر برای همسرش منوچهر هادی در ایرناک تبریک عاشقانه یکتا ناصر برای همسرش منوچهر هادی در ایرناک

به همین مناسبت یکتا ناصر همسر آقای کارگردان با انتشار عکسی در کنار همسرش تولد او را تبریک گفت.

دلنوشته عاشقانه یکتا ناصر برای تولد همسرش منوچهر هادی

منوچهر هادی و همسرش

یکتا ناصر و همسرش منوچهر هادی

یکتا ناصر با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت : منوچهر عزیزم تولدت مبارک تو معجزه زندگی من هستی با تو تمامی عشقهای جذاب هستی را تجربه کردم تو به من ثابت کردی با جسارت و پشتکار و ایمان به کاری که عاشقانه دوستش داری میتوان تمامی موانع دشوار را از سر راه برداشت همیشه بدرخش همسر مهربان و باهوش من...

منوچهر هادی

تولد 46 سالگی منوچهر هادی کارگردان سینما و تلویزیون

منوچهر هادی کارگردانی که ساخت سریال عاشقانه را در نمایش خانگی در کارنامه هنری اش دارد ، به تازگی سریال دلدادگان را برای شبکه سه سیما ساخته است که چند قسمت از این سریال روی آنتن رفته است.

منوچهر هادی

بازیگران فیلم رحمان 1400 ساخته منوچهر هادی

رحمان 1400 عنوان جدیدترین ساخته سینمایی منوچهر هادی با بازی همسرش یکتا ناصر ، بهرام افشاری ، ساره بیات و محمدرضا گلزار است که به تازگی جلوی دوربین رفته است.

منوچهر هادی

منوچهر هادی و همسرش یکتا ناصر

یکتا ناصر و منوچهر هادی کارگردان کشورمان 20 اسفند سال 1394 با یکدیگر عقد کردند و زندگی مشترکشان را آغاز کردند . حاصل این زندگی مشترک دختری به سوفیا است که 22 آذر 1395 متولد شد.

منوچهر هادی

منوچهر هادی و دخترش سوفیا


تاریخ : 97/05/28
بازدید : 9,987 بار
تبریک عاشقانه یکتا ناصر برای همسرش منوچهر هادی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,380