هنرمندان و چهره های سرشناس زیادی در چند سال اخیر با تصادف جانشان را از دست دادند ، ما در این مطلب به معرفی این چهره های مشهور دنیای سینما ، ورزش و ادب می پردازیم.

چهره های معروفی که تصادف علت درگذشتشان بود

متاسفانه تصادف و سانحه رانندگی یکی از معمول ترین و تلخ ترین اتفاقات این روزهای جامعه ما است که هر روز افراد زیادی را به کام مرگ میفرستد. حوادث جاده ای این روزها علت فوت شمار زیادی از مردم دنیا است که متاسفانه هر روز به آمار آن اضافه میشود.کدام چهره ها با تصادف از دنیا رفته اند؟ + تصاویر در ایرناک کدام چهره ها با تصادف از دنیا رفته اند؟ + تصاویر در ایرناک

درگذشت سیدتقی نوربخش رئیس سازمان تامین اجتماعی کشورمان در تصادف رانندگی ما را به یاد چهره های معروفی انداخت که در سالهای اخیر در تصادف رانندگی جانشان را از دست دادند.

درگذشت چهره های معروف سینما و ورزش در تصادف رانندگی

درگذشت افشین یداللهی بر اثر تصادف

افشین یداللهی ، روانپزشک و شاعر . درگذشت :25 اسفند 1395. سانحه رانندگی هشتگرد به تهران

افشین یداللهی روانپزشک و شاعر نام آشنای کشورمان یکی از معروف ترین ترانه سرایان بود که آثار او توسط خواننده های زیادی در تلویزیون مورد استفاده قرار گرفت.

افشین یداللهی شاعر کشورمان

افشین یداللهی شاعر کشورمان در تصادف درگذشت

این چهره سرشناس کشورمان 25 اسفند 1395 در مسیر بازگشت از هشتگرد به سمت تهران ، درحالی که خودرویش متوقف بود از سمت یک کامیون مورد ضربه شدید قرار گرفت و این تصادف وحشتناک جان این شاعر کشورمان و همسرش را گرفت.

درگذشت آیدین نیکخواه بهرامی در تصادف

آیدین نیکخواه بهرامی ، بسکتبالیست . درگذشت :7 دی 1386 . در کمربندی نمک آبرود به نوشهر

آیدین نیکخواه بهرامی یکی دیگر از چهره های سرشناس کشورمان بود که تصادف او را به کام مرگ فرستاد. آیدین نیکخواه بهرامی از چهره های شناخته شده بسکتبال و برادر صمد نیکخواه بهرامی کاپیتان بسکتبال کشورمان بود.

عکسی از آیدین نیکخواه بهرامی بسکتبالیست

تصادف آیدین نیکخواه بهرامی بسکتبالیست کشورمان را به کام مرگ فرستاد

آیدین نیکخواه بهرامی 7 دی 1386 در حالی که به همراه نامزدش در جاده در حال رانندگی بود در مسیر کمربندی نمک آبرود به نوشهر بر اثر برخورد خودرویش با گارد ریل و ضربه شدید به همراه نامزدش درگذشت.

تصادف جان پوپک گلدره بازیگر کشورمان را گرفت

پوپک گلدره ، بازیگر . درگذشت :27 فروردین 85. جاده نوشهر به نور

پوپک گلدره یکی از چهره های معروف دنیای سینما و تلویزیون بود که تصادف و سانحه رانندگی او را به کام مرگ فرستاد. پوپک گلدره بازیگری که مشغول بازی در سریال نرگس بود که به یک سفر رفت و این سفر ابدی او شد.

پوپک گلدره بازیگر کشورمان

درگذشت پوپک گلدره بازیگر کشورمان در تصادف

در شهریور ماه 1384 در یک حادثه رانندگی در جاده نوشهر به نور -منطقه سیسنگان بر اثر تصادف شدید به کما رفت و بعد از 8 ماه بستری در بیمارستان و کما در 27 فروردین 1385 درگذشت.

درگذشت سیروس قایقران بر اثر تصادف در جاده رشت

سیروس قایقران ، فوتبالیست. درگذشت:18 فروردین 1377 . جاده رشت به تهران

سیروس قایقران چهره شناخته شده دنیای ورزش کشورمان بود که 18 فروردین 1377 تصادف او را به کام مرگ فرستاد. سیروس قایقران بازیکن سرشناس تیم ملوان بندر انزلی بود که یاد او برای همیشه ابدی شد.

عکسی از سیروس قایقران فوتبالیست

سیروس قایقران فوتبالیست کشورمان در تصادف درگذشت

18 فروردین سال 77 سیروس قایقران به همراه خانواده اش عازم تهران بود که در جاده رشت به تهران در اثر برخورد با کامیون به همراه پسرش رهسپار دیار ابدی شد.

تصادفی که عباس امیری را به کام مرگ فرستاد

عباس امیری ، بازیگر . درگذشت :7 اسفند 86 . برا اثر تصادف و حمله قلبی در جاده رشت

عباس امیری بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون یکی دیگر از چهره هایی است که تصادف منجر به فوت او شد. این چهره کشورمان در فیلم و سریال های ماندگاری ایفای نقش کرد که شوق پرواز یدالله صمدی آخرین آنها بود.

عباس امیری بازیگر یوسف پیامبر

درگذشت عباس امیری بازیگر کشورمان در تصادف

عباس امیری در 7 اسفندماه 1389 در پی تصادف در جاده رشت فومن و سکته قلبی که پس از آن به سراغش آمد درگذشت.

افشین مقدم ، خواننده. درگذشت : ۱ مرداد ۱۳۵۵ . برا اثر تصادف در جاده آمل

حسین آهنیان مقدم، مشهور به افشین مقدم (زاده ۸ مهر ۱۳۲۴ − درگذشته ۱ مرداد ۱۳۵۵) خواننده ایرانی قبل از انقلاب بود که از آثار شناخته شده او می‌توان به آهنگ‌های زمستون، به من نخند و مسافر اشاره کردم.

 درگذشت افشین مقدم خواننده کشورمان در تصادف

درگذشت افشین مقدم خواننده کشورمان در تصادف

مقدم در ۱ مرداد، ۱۳۵۵ بر اثر تصادف در جاده آمل در گذشت، و در قطعه ۹ بهشت زهرا تهران به خاک سپرده شد.

بازدید : 4,586 بار
کدام چهره ها با تصادف از دنیا رفته اند؟ + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,990