حمیدرضا آذرنگ بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی در سالروز تولد 47 سالگی اش به روز کرد.

تولد 47 سالگی حمیدرضا آذرنگ

حمیدرضا آذرنگ بازیگری که امسال با دو سریال نون.خ و روزهای بیقراری 2 مهمان خانه های مردم در تلویزیون بود یکی از چهره های شناخته شده دنیای هنر است که هنرمندان اهل تئاتر او را به خوبی می شناسند.تولد 47 سالگی حمیدرضا آذرنگ + عکس همسر و فرزندان در ایرناک تولد 47 سالگی حمیدرضا آذرنگ + عکس همسر و فرزندان در ایرناک

حمیدرضا آذرنگ امروز دوم خرداد تولد 47 سالگی اش را جشن گرفت و با انتشار پستی درباره 47 سالگی نوشت.

عکسی از حمیدرضا آذرنگ در تولد 47 سالگی اش

حمیدرضا آذرنگ 2 خرداد 1351 در تهران متولد شد و امروز تولد 47 سالگی اش را جشن گرفت.

تولد 47 سالگی حمیدرضا آذرنگ

حمیدرضا آذرنگ در تولد 47 سالگی اش

حمیدرضا آذرنگ با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت : هزار سال زیسته ام انگار و چقدر عددها دروغ حقنه می کنند به آماری که جز خودمان هیچ کس نمی داند که برایِ رسیدن به هر بهارِ تازه ی عمر ما هزار زمستانِ رنج را زیسته ایم و مُرده ایم و هنوز هر روز برایِ امیدِ به شادیِ بازماندگانِ مان رویِ برهوتِ لبانِ مان لبخند می کاریم.....

کاش در امروزِ چهل و هفت سالگی،سنِ واقعی ام را می دانستم....

حمیدرضا آذرنگ بازیگر سریال نون.خ

حمیدرضا آذرنگ بازیگر سینما و تلویزیون

حمیدرضا آذرنگ حضور در دنیای هنر را با بازیگری تئاتر آغاز کرد و از سال 78 با بازی در یک نمایش به دنیای بازیگری وارد شد و در همین سال در اولین سریالش به نام نیمه گمشده ایفای نقش کرد.

عکس خانوادگی حمیدرضا آذرنگ

حمیدرضا آذرنگ در کنار همسر و پسرانش

حمیدرضا آذرنگ از چهره های شناخته شده دنیای تئاتر است که علاوه بر بازیگری در زمینه نویسندگی و کارگردانی هم حضور فعالی را تجربه کرده است و همسرش ساناز بیان هم از چهره های شناخته شده تئاتر است .

بازی حمیدرضا آذرنگ در سریالنون.خ

گریم حمیدرضا آذرنگ در سریال نون.خ

سریال نون.خ به کارگردانی سعید آقاخانی جدیدترین سریال حمیدرضا آذرنگ بود که نوروز 98 از شبکه یک سیما پخش شد و مورد استقبال قرار گرفت.

حمیدرضا آذرنگ در تنگه ابوقریب

نقش آفرینی حمیدرضا آذرنگ در تنگه ابوقریب

 

پیلوت ، غلامرضا تختی ، آباجان ، تنگه ابوقریب ، دو طبقه روی پیلوت ، آذر ، بیست و یک روز بعد ، قاتل اهلی ، سمفونی تولد و ... از دیگر فیلم های سینمایی حمیدرضا آذرنگ هستند.

بازدید : 1,044 بار
تولد 47 سالگی حمیدرضا آذرنگ + عکس همسر و فرزندان
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,940