صابر ابر بازیگر جوان سینما و تلویزیون به مناسبت سالروز تولد استاد علی نصیریان پستی را به اشتراک گذاشت و به تعریف و تمجید از این هنرمند کشورمان پرداخت.

تبریک جانانه صابر ابر برای تولد علی نصیریان

15 بهمن سالروز تولد علی نصیریان بازیگر پیشکسوت کشورمان است که بیش از نیم قرن از عمرش را در راه هنر این مرز و بوم صرف کرد.تبریک جانانه صابر ابر برای تولد علی نصیریان + اینستاپست در ایرناکتبریک جانانه صابر ابر برای تولد علی نصیریان + اینستاپست در ایرناک

صابر ابر بازیگر جوان سینما و تلویزیون به مناسبت سالروز تولد استاد علی نصیریان پستی را به اشتراک گذاشت و به تعریف و تمجید از این هنرمند کشورمان پرداخت.

علی نصیریان در فیلم مسخره باز

علی نصیریان در فیلم مسخره باز

صابر ابر با انتشار عکسی از علی نصیریان نوشت :

آقای نصیریان تولدتان مبارک ، قدمتان به چشم من.... مبارک این خاک شمائید که بودنتان نعمت است و بس.شوکت است و بس..... هزار بار شُکر که شُد تا دَمِتان را نظر کنم ، خیره و مبهوت به مردی بودم که تمامش را خرجِ سلامت زندگی می کند.

در تمام روزهایی که در سایه شما بودم ، به این فکر می کردم که خدا عجب دوستم دارد! چه خوش بختم ، که در بختم چند ماهی شما حضور دارید. من شکوه را با شما تجربه کردم! من از شما خاطره دارم آقای نصیریان! از شما تعریف می کنم ، من برای دوستانم تعریف می کنم که با شما ناهار خوردم ، شام خوردم ، در یک اتاق استراحت کردم...

من برای دوستانم تعریف می کنم که با شما خندیدم! با شما زندگی کردم... با شما حرف زدم ، از شما شنیدم... دلتان نخواهد ، خبر ندارید چه حالی دارد از شما گُفتن ... جنابِ نصیریان من منظور گرفتم ، مقصود گرفتم ، مُراد گرفتم .

مولوی نوشته است : زهر باده شود چو جام تویی ............. ظلم احسان شود چو داد تویی

بس کنم ذکر تو نگویم بیش ............... ذکر هر ذکر و یاد یاد تویی ... پ ن : عکس را در پشت صحنه مسخره باز برداشتم.

علی نصیریان بازیگر پیشکسوت سینما

علی نصیریان بازیگر پیشکسوت سینما

استاد علی نصیریان 15 بهمن ماه سال 1313 در تهران متولد شد و به واسطه تماشای تعزیه به دنیای هنر علاقه مند شد و در دوران نوجوانی با شرکت در کلاس های تئاتر حضورش در دنیای هنر جدی تر شد و بازیگری را با تئاتر آغاز کرد.

اولین تجربه سینمایی علی نصیریان با یکی از بهترین فیلم های تاریخ سینما گره خورد و آقای بازیگر برای اولین بار با فیلم گاو ساخته داریوش مهرجویی در سال 48 مقابل دوربین رفت.

علی نصیریان در سریال سربداران

علی نصیریان در سریال سربداران

بازی در سریال سربداران و نقش قاضی شارح اولین تجربه تلویزیونی علی نصیریان بود که یکی از ماندگارترین نقش های او محسوب میشود.

تبریک جانانه صابر ابر برای تولد علی نصیریان + اینستاپست
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,480