ثریا قاسمی بانوی هنرمند پسری به نام بهروز دارد که به نظر میرسد در کنار او زندگی میکند و به تازگی عکسی از این مادر هنرمند سینمای ایران در کنار پسرش منتشر شد.

عکسهای ثریا قاسمی و پسرش بهروز برفراز

ثریا قاسمی بانوی هنرمند سینمای ایران است که چهره مهربان او در نقش مادر دوست داشتنی فیلم و سریال های ایرانی خاطرات دلنشینی را برای همه مخاطبان رقم زده است و بازی های او طرفداران زیادی دارد.عکسهای ثریا قاسمی و پسرش بهروز برفراز در ایرناکعکسهای ثریا قاسمی و پسرش بهروز برفراز در ایرناک

این بانوی هنرمند پسری به نام بهروز دارد که به نظر میرسد در کنار او زندگی میکند و به تازگی عکسی از این مادر هنرمند سینمای ایران در کنار پسرش منتشر شد.

ثریا قاسمی بازیگر پیشکسوت تلویزیون و پسرش

ثریا قاسمی دختر حمیده خیرآبادی بانوی هنرمند سینمای ایران است که از اوایل دهه 40 به دنیای هنر وارد شد و کارش را با گویندگی رادیو آغاز کرد و سپس به دنیای تئاتر ورود کرد.

ثریا قاسمی و پسرش بهروز

عکس جدید ثریا قاسمی و پسرش بهروز

بهروز برفراز پسر ثریا قاسمی و رحیم برفراز است که در اغلب مراسم در کنار مادرش حضور دارد.

ثریا قاسمی و پسرش بهروز در کنار هم

عکسی از ثریا قاسمی در کنار پسرش بهروز

ثریا قاسمی و پسرش بهروز

خوش گذرانی ثریا قاسمی و پسرش بهروز

ثریا قاسمی در کنار پسرش بهروز

عکسی از ثریا قاسمی و پسرش

ثریا قاسمی مادر مهربان و جدی فیلم و سریال هاست که اولین بار با فیلم آرامش در حضور دیگران ساخته ناصر تقوایی به دنیای سینما راه یافت و بازی های او در نقش های ماندگار آغاز شد و بازی در فیلم مارال و ویلایی ها برایش سیمرغ بلورین جشنواره فجر را به ارمغان آورد.

عکس قدیمی رزیتا غفاری و ثریا قاسمی در سریال در قلب من

رزیتا غفاری و ثریا قاسمی در سریال در قلب من

ثریا قاسمی در نقش های ماندگار زیادی مقابل دوربین رفت و در سریال های زیادی ایفای نقش کرد اما برخی از این سریالها به مانند در قلب من ، شب دهم ، در پناه تو ، او یک فرشته بود ، پشت بام تهران و ... ماندگارتر شدند.

عکسی از لعیا زنگنه و ثریا قاسمی در سریال دنیای گمشده

لعیا زنگنه و ثریا قاسمی در سریال دنیای گمشده

ثریا قاسمی به تازگی در سریال دنیای گمشده به کارگردانی امین امانی مقابل دوربین رفت و در این سریال برای چندمین بار با لعیا زنگنه همبازی شد و به زودی با این سریال در شبکه دو سیما روی آنتن میرود.

عکسهای ثریا قاسمی و پسرش بهروز برفراز
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,770