بازیگران حاضر در جشن تولد سیامک نعمتی عکسی مشترک را در اینستاگرامشان به اشتراک گذاشتند و تولد آقای فوتبالیست را تبریک گفتند.

بازیگران در جشن تولد سیامک نعمتی بازیکن پرسپولیس

سیامک نعمتی بازیکن جوان تیم فوتبال پرسپولیس تهران تولد 25 سالگی اش را در کنار هنرمندان و بازیکن استقلال جشن گرفت. جشن تولد بازیکن پرسپولیس با حضور چندتن از بازیگران سینما و تلویزیون کشورمان و همسر خانم بازیگر برگزار شد.بازیگران در جشن تولد سیامک نعمتی بازیکن پرسپولیس +عکس در ایرناکبازیگران در جشن تولد سیامک نعمتی بازیکن پرسپولیس +عکس در ایرناک

پرستو صالحی ، شیلا خداداد ، ابراهیم کوخایی و بهار ارجمند با انتشار عکسی خبر از برگزاری یک جشن تولد برای سیامک نعمتی دادند.

عکسی از جشن تولد سیامک نعمتی بازیکن پرسپولیس

بازیگران حاضر در جشن تولد سیامک نعمتی عکسی مشترک را در اینستاگرامشان به اشتراک گذاشتند و تولد آقای فوتبالیست را تبریک گفتند.

تولد سیامک نعمتی بازیکن پرسپولیس با هنرمندان

بازیگران و گادوین منشا در تولد سیامک نعمتی بازیکن پرسپولیس

پرستو صالحی ، شیلا خداداد و همسرش ، ابراهیم کوخایی و بهار ارجمند به همراه گادوین منشا بازیکن پرسپولیس که به تازگی به تیم استقلال پیوسته است و اخراج او از این تیم خبر جنجالی این روزها است ، در جشن تولد سیامک نعمتی حضور داشتند.

گادوین منشا در تولد سیامک نعمتی بازیکن پرسپولیس

تولد سیامک نعمتی بازیکن پرسپولیس با حضور گادوین منشا

سیامک نعمتی بازیکن جوان تیم فوتبال پرسپولیس تهران است که بعد از بازی در تیم هایی چون نونهالان سایپا ، جوانان پرسپولیس ، مقاومت و پیکان مورد توجه مسئولین پرسپولیس قرار گرفت و با عقد قراردادی دو ساله به این تیم پیوست و اکنون به عنوان هافبک برای سرخ پوشان پایتخت بازی میکند.

عکسی زا تولد سیامک نعمتی بازیکن پرسپولیس

سیامک نعمتی بازیکن پرسپولیس 25 ساله شد

این مطلب مفید بود؟
بازیگران در جشن تولد سیامک نعمتی بازیکن پرسپولیس +عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 1,730