حسین عرفانی دوبلور مشهور کشورمان که مدتها درگیر بیماری بود سرانجام تسلیم شد و چهارشنبه 21 شهریور 1397 در سن 76 سالگی بر اثر سرطان ریه درگذشت.

سالگرد درگذشت حسین عرفانی دوبلور سرشناس ایران

21 شهریورماه سال گذشته بود که حسین عرفانی صدای ماندگار عرصه دوبله از میان ما پرکشید و در آرامگاه ابدی اش آرام گرفت.سالگرد درگذشت حسین عرفانی دوبلور سرشناس ایران + عکس در ایرناکسالگرد درگذشت حسین عرفانی دوبلور سرشناس ایران + عکس در ایرناک

بهمن هاشمی مجری و دوبلور کشورمان در سالگرد درگذشت حسین عرفانی یادی از این صدای ماندگار عرصه دوبله کرد و دلنوشته ای برای او نوشت.

دلنوشته بهمن هاشمی در سالگرد درگذشت حسین عرفانی

حسین عرفانی دوبلور مشهور کشورمان که مدتها درگیر بیماری بود سرانجام تسلیم شد و چهارشنبه 21 شهریور 1397 در سن 76 سالگی بر اثر سرطان ریه درگذشت.

سالگرد حسین عرفانی دوبلور مشهور

حسین عرفانی چهره ماندگار عرصه دوبله

بهمن هاشمی با انتشار تصاویری از زنده یاد حسین عرفانی یادی از این صدای ماندگار عرصه دوبله کرد و نوشت : مرد با اقتدار دوبلاژ. یاد و خاطرات صدایت جاودان است.سالگرد عروجت گرامی...

این چهره فقید عرصه دوبله آثار ارزشمندی را از خود برجای گذاشت و حاصل نیم قرن حضورش در دنیای هنر آثار ماندگاری است که جایگاه ویژه ای در کارنامه هنری اش دارد.

حسین عرفانی ،  منوچهر والی زاده و محمد عبادی دوبلورهای مشهور در خندوانه

حسین عرفانی ، منوچهر والی زاده و محمد عبادی در خندوانه

حسین عرفانی سابقه ای 50 ساله در عرصه دوبله دارد و به جای شخصیت هایی چون اکبر عبدی در فیلم سفر جادویی ، کاظم افرندنیا ، جمشید هاشم پور ، محمد برسوزیان و محمد مطیع صحبت کرد.

حسین عرفانی چهره مشهور عرصه دوبله

حسین عرفانی دوبلور فقید کشورمان

این چهره سرشناس کشورمان به عنوان دوبلور آرنولد شوارتزنگر ، همفری بوگارت و شان کانری هم شناخته میشود ، صداپیشگی جلی در لوک خوش شانس از ماندگار ترین آثار حسین عرفانی است.

حسین عرفانی در سریال عالیجناب سام قریبیان

بازی حسین عرفانی در سریال عالیجناب سام قریبیان

حسین عرفانی علاوه بر حضور در عرصه دوبله به عنوان بازیگر در سریال عالیجناب به کارگردانی سام قریبیان هم جلوی دوربین رفت.

سالگرد درگذشت حسین عرفانی دوبلور سرشناس ایران + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,120