خیانت در میان ستاره های هالیوود هم دیده شده است. اگر دوست دارید با ستاره هایی که با وجود خیانت همسرانشان همچنان در کنار هم هستند آشنا شوید، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بازیگران و هنرمندانی که با وجود خیانت همسرشان به زندگیشان ادامه می دهند

خیانت از نظر ما یعنی اتمام رابطه ، اما برخی از افراد هستند که آن را فراموش می کنند و به زندگی با فرد خیانتکار ادامه می دهند. این موضوع در میان ستاره های هالیوود هم دیده شده است. اگر دوست دارید با ستاره هایی که با وجود خیانت همسرانشان همچنان در کنار هم هستند آشنا شوید ، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.کدام چهره ها که خیانت همسرشان را بخشیدند! + عکس در ایرناک کدام چهره ها که خیانت همسرشان را بخشیدند! + عکس در ایرناک

کاردی بی و آفست

زمانی که تنها ۴ ماه از ازدواج کاردی بی و آفست گذشته بود ، شایعات مبنی بر این که آفست به کاردی بی خیانت کرده همه جا منتشر شد. کاردی نیز در جواب این شایعات در توییترش نوشت : «این اتفاق ممکن است برای همه رخ دهد ، حتی برای شما… و هر کس به گونه ای با این اتفاق رو به رو می شود.» این دو ستاره پس از آن ماجرا همچنان به زندگی خود ادامه دادند و حال صاحب یک فرزند دخترند.

کاردی بی و آفست

بیانسه و جی زی

پس از این که بیانسه به خیانت همسرش پی برد ، آلبومی در مورد او روانه بازار کرد. جی زی نیز یک تک آهنگ به قصد معذرت خواهی برای بیانسه خواند. پس از مدتی آن دو یک آهنگ مشترک روانه بازار کردند تا به دیگران نشان دهند که هنوز هم در کنار هم اند و زندگی شادی دارند.

بیانسه و جی زی

هیلاری کلینتون و بیل کلینتون

هیلاری کلینتون ، با این که همسرش بیل چندین بار به او خیانت کرد ، اما او را بخشید و همچنان در کنارش زندگی می کند. اطرافیان هیلاری مدام به او می گفتند که باید از همسرت جدا شوی اما او در مصاحبه ای گفت که هیچوقت این کار را نمی کند.

هیلاری و بیل کلینتون

فرگی و جاش دوهامل

درست ۹ ماه پس از ازدواج این دو ستاره با هم ، جاش به فرگی خیانت کرد. اما آنها اعتراف کردند که این ماجرا ، رابطه آنها را مستحکم تر از قبل کرد. البته در نهایت این دو ستاره از هم جدا شدند.

فرگی و جاش دوهامل

کلویی کارداشیان و لمار اودم

کلویی کارداشیان و لمار اودم پس از یک ماه آشنایی ، خیلی زود با هم ازدواج کردند. این خبر زمانی پخش شد که شایعات زیادی در مورد روابط لمار با دختران دیگر بر سر زبان ها بود. کلویی سعی کرد که در ابتدا این مشکل را حل کند اما در نهایت نتوانست و در سل ۲۰۱۳ از همسرش جدا شد.

کلویی کارداشیان و لمار اودم

کلویی کارداشیان و تریستان تامپسون

درست زمانی که کلویی کارداشیان تصور می کرد که مرد رویاهایش را پیدا کرده ، عکس های تریستان در حال خیانت به او در اینترنت پخش شد و بدتر از همه این که این اتفاق زمانی افتاد که کلویی باردار بود. با وجود تمام این اتفاقات این دو در حال حاضر با هم زندگی می کنند و صاحب یک فرزند دختر نیز شده اند.

کلویی کارداشیان و تریستان تامپسون

کریستین استوارت و رابرت پتینسون

شاید فکر کنید همیشه این آقایان هستند که خیانت می کنند اما این اتفاق در مورد ستاره های سریال «گرگ و میش» ، کریستین استوارت و رابرت پتینسون ، فرق می کند. در واقع این بار کریستین بود که به رابرت خیانت کرد. البته پس از این اتفاق کریستین از نامزدش عذرخواهی کرد و رابرت هم او را بخشید. آنها یک سال پس از آن ماجرا با هم زندگی کردند اما در نهایت از هم جدا شدند.

کریستین استوارت و رابرت پتینسون

کورتنی کارداشیان و اسکات دیسیک

کورتنی کارداشیان نیز از ستاره های دیگری بود که مورد خیانت همسرش قرار گرفت. او متوجه شد که همسرش شماره ای را در گوشی اش به نام «همسرم» ذخیره کرده است. البته کورتنی سعی کرد که با وجود فرزند ، با این مساله کنار آید اما در نهایت این دو در سال ۲۰۱۵، زمانی که کلویی عکس هایی از اسکات را در کنار زن دیگری دید ، از یکدیگر جدا شدند.

کورتنی کارداشیان و اسکات دیسیک

دیوید بکام و ویکتوریا بکهام

گزارشات حاکی از آن است که دیوید بکهام در سال ۲۰۰۴ به همسرش ویکتوریا خیانت کرد. علاوه بر آن گفته می شود که دیوید با پرستار کودک آنها نیز رابطه داشته است. با وجود تمام اینها ، این دو هنوز هم که هنوز با هم زندگی می کنند و اینطور به نظر می رسد که زندگی شادی هم دارند.

دیوید و ویکتوریا بکهام

کریس براون و کاروچ تران

کاروچ زمانی که در رابطه با کریس بود فهمید که او با ریحانا ، نازمزد قبلی اش ، در ارتباط است. او حتی عکس های این دو را در کنار هم نیز مشاهده کرد ، با این حال در مصاحبه ای گفت : «من تمام اینها را می دانستم اما نمی خواستم باور کنم.» این دو در نهایت از هم جدا شدند و کریس بار دیگر به ریحانا بازگشت.

کریس براون و کاروچ تران

سیه نا میلر و جود لا

جود با ارتباط اش با پرستار بچه ، به سیه نا میلر خیانت کرد. اگر چه پس از این ماجرا او از همسرش عذرخواهی کرد اما آنها برای مدتی از هم جدا شدند اما در نهایت بار دیگر در سال ۲۰۰۹ به هم بازگشتند.

سیه  نا میلر و جود لا

بازدید : 2,331 بار
کدام چهره ها که خیانت همسرشان را بخشیدند! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,300
بستن