اولین دلنوشته نگار جواهریان پس از تولد دخترش در کانادا و سفر پر سر و صدای او و همسرش رامبد جوان به کانادا را در ایرناک ببینید.

اولین دلنوشته نگار جواهریان پس از تولد دخترش در کانادا

اولین دلنوشته نگار جواهریان پس از تولد دخترش نوردخت در کانادا و سفر پر سر و صدای او و همسرش رامبد جوان به کانادا را در ایرناک ببینید.اولین دلنوشته نگار جواهریان پس از تولد دخترش در کانادا در ایرناک اولین دلنوشته نگار جواهریان پس از تولد دخترش در کانادا در ایرناک

نگار جواهریان نوشت : الان دیگر برای حضور در پروژه ای برایم مهم است که ببینم این فیلم یا تئاتر را دوست اش دارم یا نه؟ یعنی بعدها می توانم بگویم که خوشحالم این را بازی کردم؟ دیگر این برایم مهم تر است تا آن که قرار است من توی این فیلم چه شکلی دیده بشوم و مثلا چه قدر قرار است برایم دست بزنند و بگویند بارک الله.. چه قدر متفاوت.. یک زمانی بهش احتیاج داشتم و انکارش دروغ و اداست.

به این معتقدم که ما در دل خودمان همه جور آدمی هستیم که می توانستیم باشیم ، وجود و درون آدمی تمامی ندارد و در این سالها هم بیشتر دنبالِ این می گردم که اتصال خودم با اثر چیست و در کجاست؟

نگار جواهریان

پست نگار جواهریان پس از تولد دخترش نوردخت

بازدید : 2,111 بار
اولین دلنوشته نگار جواهریان پس از تولد دخترش در کانادا
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,020