کامبیز دیرباز بازیگر کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام به تعریف و تمجید از پرویز پرستویی بازیگر نقش های ماندگار سینما و تلویزیون پرداخت.

تقدیر ویژه کامبیز دیرباز از پرویز پرستویی

کامبیز دیرباز مجید سوزوکی فیلم پرطرفدار اخراجی ها یکی از چهره های پرکار تلویزیون است که در نقش های متفاوتی جلوی دوربین رفته است .کامبیز دیرباز برای پرویز پرستویی سنگ تمام گذاشت! + عکس در ایرناککامبیز دیرباز برای پرویز پرستویی سنگ تمام گذاشت! + عکس در ایرناک

این بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام به تعریف و تمجید از نقش های ماندگار پرویز پرستویی در سینما پرداخت.

نقش های ماندگار پرویز پرستویی از نگاه کامبیز دیرباز

کامبیز دیرباز با انتشار پستی در اینستاگرام برای پرویز پرستویی سنگ تمام گذاشت و نوشت :

پرویز پرستویی بازیگر نقش های ماندگار دنیای هنر

پرویز پرستویی بازیگر سینما و تلویزیون

هنوز صدای خنده های سالنهای مارمولک و لیلی بامن است و مردعوضی توی گوشمه ، هنوز خاطره اشکهای حاج کاظم آژانس و اون بازی حیرت انگیزتون در فیلممون(بنام پدر) توی ذهنمه... هنوز که هنوزه تک تک نصیحتهات آویزه گوشمه عموپرویز عزیز تکرار نشدنی سینمای ایران... سرت سلامت و سایه ات کماکان بر سر سینما مستدام باد مرد....

پرویز پرستویی بازیگر سینما و تلویزیون

پرویز پرستویی استاد نقش های متفاوت

پرویز پرستویی یکی از چهره های ماندگار سینما و تلویزیون است که در نقش های طنز و جدی آثار ماندگاری را خلق کرد و در همه نقش هایش موفق عمل کرد و توانست نظر بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کند.

پرویز پرستویی بازی در تئاتر را از سال 48 آغاز کرد و سال 62 اولین بار در یک فیلم سینمایی جلوی دوربین رفت. یکی از بهترین بازی های این هنرمند پیشکسوت بازی ماندگار او در آژانس شیشه ای بود که سیمرغ بلورین جشنواره فجر را به او به ارمغان آورد.

فیلم مارمولک پرویز پرستویی

پرویز پرستویی در نمایی از فیلم مارمولک

دوئل ، لیلی با من است ، مارمولک ، مهر مادری ، آژانس شیشه ای ، مرد عوضی ، بید مجنون ، مومیایی ، کتاب قانون ، بادیگارد و ... از جمله بهترین فیلم های سینمایی این بازیگر سینما و تلویزیون است.

پرویز پرستویی در لس آنجلس تهران

پرویز پرستویی در فیلم لس آنجلس تهران

فیلم لس آنجلس تهران به کارگردانی تینا پاکروان از جدیدترین کارهای سینمایی پرویز پرستویی است که در این فیلم در نقشی متفاوت جلوی دوربین رفت.

  • تاریخ: دوشنبه, 30 مهر 1397
کامبیز دیرباز برای پرویز پرستویی سنگ تمام گذاشت! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,210