روزبه حصاری بازیگر سریال بچه مهندس که این شب ها با نقش جواد در سریال بچه مهندس حسابی محبوب و مشهور شده است به زودی آهنگ جدیدش را روانه بازار موسیقی میکند.

آهنگ جدید روزبه حصاری بازیگر بچه مهندس

روزبه حصاری را همه مخاطبان تلویزیون با نقش جواد جوادی در سریال بچه مهندس به خوبی می شناسند. این بازیگر جوان دنیای هنر علاوه بر بازیگری دستی در دنیای موسیقی هم دارد و فعالیت هنری را موسیقی و نواختن سازهای کوبه ای آغاز کرد.روزبه حصاری خواننده شد در ایرناکروزبه حصاری خواننده شد در ایرناک

این بازیگر جوان که این شب ها با نقش جواد در سریال بچه مهندس حسابی محبوب و مشهور شده است به زودی آهنگ جدیدش را روانه بازار موسیقی میکند.

خوشحالی روزبه حصاری از انتشار آهنگ جدیدش

روزبه حصاری صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر انتشار آهنگ جدیدش و خوشحالی از این اتفاق به روز کرد.

بازیگر سریال بچه مهندس با انتشار ویدئویی از ضبط آهنگ جدیدش نوشت :

بی مقصد به زودی...

پ.ن : از زمانی که یادم میاد ، موسیقی جزو دغدغه هام بوده؛ تو این چندسال هم هر زمان مجالی پیدا کردم نزد بزرگان عرصه موسیقی کشور ، شاگردی کردم و می کنم. خوشحالم که به کمک رفیق قدیمی ام «میلاد جوزی» هم زمان با لطفِ بی دریغ شما به مجموعه «بچه مهندس» این برگ سبز را تقدیم تان می کنم. امیدوارم امانت دار خوبی برای گوش هایتان باشم.

آهنگ جدید روزبه حصاری در راه است

آهنگ جدید روزبه حصاری در راه است

روزبه حصاری پیش از آغاز بازیگری در زمینه موسیقی فعالیت داشت و با نواختن سازهای کوبه ای و نوازندگی خیابانی در این زمینه فعالیت داشت تا اینکه بعد از ورود به دانشگاه حضور در دنیای بازیگری را آغاز کرد.

نوازندگی روزبه حصاری

نوازندگی روزبه حصاری

بازی در سریال یادآوری تجربه موفقی در کارنامه هنری روزبه حصاری بود که بار دیگر در سریال سلام آقای مدیر تکرار شد اما بازی در نقش جواد جوادی در سریال بچه مهندس نقطه عطفی در کارنامه بازیگری او محسوب میشود.

روزبه حصاری و ثریا قاسمی در روزبه حصاری

روزبه حصاری و ثریا قاسمی در روزبه حصاری

جواد جوادی شخصیت اصلی سریال بچه مهندس است که داستان این سریال براساس زندگی او در سه دوره کودکی ، نوجوانی و جوانی ساخته شده است.

روزبه حصاری بازیگر بچه مهندس

روزبه حصاری بازیگر بچه مهندس

  • تاریخ: دوشنبه, 29 ارديبهشت 1399
روزبه حصاری خواننده شد
3.5
out of
5
(
4
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,550