14 اردیبهشت ماه در تقویم کشور ما به نام روز بازیگر نامگذاری شده است و هنرمندان هرسال با انتشار عکس هایی از دوران بازیگری شان این روز را تبریک میگویند. در ادامه تبریک هایی از هنرمندان به مناسبت روز بازیگر سال 98 را مشاهده میکنید.

تبریک روز بازیگر در صفحه هنرمندان در سال 98

دنیای بازیگری دنیای عجیب و غریبی است چراکه هر روز میتونی در دل یک نقش متولد شوی ، با آن زندگی کنی و گاهی آنقدر در آن غرق شوی که خودت را به دست فراموشی بسپاری.تبریک روز بازیگر در صفحه هنرمندان + تصاویر در ایرناکتبریک روز بازیگر در صفحه هنرمندان + تصاویر در ایرناک

14 اردیبهشت ماه در تقویم کشور ما به نام روز بازیگر نامگذاری شده است و هنرمندان هرسال با انتشار عکس هایی از دوران بازیگری شان این روز را تبریک میگویند. در ادامه تبریک هایی از هنرمندان به مناسبت روز بازیگر سال 98 را مشاهده میکنید.

عکس و تبریک هنرمندان در روز بازیگر 98

تبریک کریم امینی برای روز بازیگر

تبریک کریم امینی برای روز بازیگر

عکسی از کریم امینی ، بابک اخوان و اکبر عبدی در روز بازیگر

کریم امینی با انتشار این عکس نوشت : روز بازیگر رو به شما ذات بازیگری تبریک میگم آقای عبدی نازنین. بی شک تکرار نشدنی هستید. سایه تون بالای سر سینما باشه سال های سال.

نفر وسط بابک اخوان عزیز و رفیق صدابردار قدیمی و کاربلد سینما که همیشه به من لطف داشته ودر فیلم دشمن زن هم افتخار داد و صدای ناب گرفت و لحظه لحظه فیلم کنار من بود.

تبریک پوران درخشنده برای روز بازیگر

عکسی از بهرام رادان  ،  پوران درخشنده و شهاب حسینی

عکسی از بهرام رادان ، پوران درخشنده و شهاب حسینی در روز بازیگر

پوران درخشنده با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت : تبریک یک مخاطب سینما به مناسبت روز بازیگر منم تبریک میگم بازیگری حرفه سختی است و عرق ریزان روحی دارد روزتان مبارک عاشقان...

تبریک فرشید نوابی برای روز بازیگر

عکس هایی از فرشید نوابی

عکس هایی از فرشید نوابی در روز بازیگر

فرشید نوابی هم با انتشار این عکس روز بازیگر را تبریک گفت و نوشت : روزبازیگر مبارک ... بازی کنیم ولی فقط جلوی دوربین...

تبریک آرام جعفری برای روز بازیگر

تبریک روز بازیگر در صفحه آرام جعفری

تبریک روز بازیگر در صفحه آرام جعفری

آرام جعفری هم برای تبریک روز بازیگر نوشت : ١٤ اردیبهشت ، روز بازیگر مبارک ، تبریک به همه همکاران هنرمندم....

تبریک رامبد جوان برای روز بازیگر

تبریک روز بازیگر در صفحه رامبد جوان

تبریک روز بازیگر به سبک رامبد جوان

رامبد جوان با انتشار این عکس روز بازیگر را تبریک گفت و نوشت : روز همه ی بازیگرای عالی و واقعی مبارک و البته همه ی هنرجوهای بازیگری و همه ی علاقمندان به بازیگری و چقدرررر سخته این بازیگری.

تبریک منوچهر هادی برای روز بازیگر

 منوچهر هادی و یکتا ناصر در روز بازیگر

تبریک منوچهر هادی به یکتا ناصر برای روز بازیگر

منوچهر هادی هم با انتشار این عکس دو نفره برای روز بازیگر نوشت : روز بازیگر مبارک ... تبریک بانو...

تبریک نسرین مقانلو برای روز بازیگر

نسیرن مقانلو در روز بازیگر

تبریک نسیرن مقانلو برای روز بازیگر

نسرین مقانلو با انتشار عکسی از خودش نوشت : 14 اردیبهشت روز بازیگر بر همه هنرمندان سرزمینم ایران آریاییمان مبارک...با آرزوی بهترین موفقیتهای پی در پی برای همه شما همکاران هنرمندم شاد و تندرست باشید عزیزان پر احساس.

تبریک ساناز سماواتی برای روز بازیگر

عکسی از مهری ودادیان بازیگر قدیمی

عکسی از مهری ودادیان در روز بازیگر

ساناز سماواتی با انتشار عکسی از مهری ودادیان برای تبریک روز بازیگر نوشت : مهری ودادیان عزیز و خیللللی از هنرمندان عزیز بازیگر دیگری که در زمان حیات خودشون ؛ با هنرشون به لحظات دیگر هموطنان شادی و رنگ دادند ....زندگی کردند با مردم و در کنار مردم ...با عشق ...بدور از ژست ...و فقط بازیگر باقی ماندند ... عزیزانی که شاید هیچ جشنواره و گردهمایی و بزرگداشتی نداشتند ...زندگی کردند مثل مردم در طول جنگ تحمیلی و کوپن و همه اتفاقات دیگر جامعه مثل مردم لمس کردند و خندیدند و گریه کردند در زندگی واقعی شان . ..تنها مدالشان که بر سینه شان درخشید عشق و قدر دانی مردم بود از ایشان و نسل هنرمند همکارانشان ....بازیگر روزت خجسته . و قدر دان زحماتت برای شاد کردن لحظات هموطنان .

تبریک کوروش سلیمانی برای روز بازیگر

عکس های کوروش سلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون

عکس های کوروش سلیمانی در روز بازیگر

کوروش سلیمانی هم با انتشار عکس هایی از خودش در روز بازیگر نوشت : خرقه زهد و جام می گرچه نه درخور همند .... این همه نقش می زنم از جهت رضای تو

روز "بازیگر" بر همه ی بازیگران؛ رضا جان بهبودی و آناهیتا جان اقبال نژاد ، از جمله اساتید متاخرِ بازیگری ام که تاکنون محضرشان را درک کرده ام ، دوستان هم بازی در کارهای مختلف که به همکاری با ایشان همواره مفتخرم و دوستانی که هنوز توفیق همکاری با ایشان را نیافته ام مبارک و مبارک ... فارغ از بحث های مربوط به جشن بازیگر و جوایز جشنواره های فجر و غیره و غیره ... برای ما بازیگران حقیقتا هیچ چیز به اندازه ی باورشدن و پذیرفته شدن نقش ها و مقبولیت خودمان به عنوان عضوی از خانواده ی تئاتر و سینما نزد مردم و تماشاگران اهمیت ندارد ... بازیگری شاعری ست ... و خوشا شعری که مردمان را خوش آید ... و آخر اینکه از همه ی شما مردم عزیزی که بابت کارهایی که تاکنون با عشق بازی کرده ام به بنده افتخار داده اید که در گوشه ای از یاد و خاطرِ گرامی تان جا خوش کنم و همواره مرا رهین لطف خود کرده اید خاضعانه و به جان سپاسگزارم ... باقی بقایتان .

تبریک روز بازیگر در صفحه هنرمندان + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,590