روشنک عجمیان بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکس هایی از شیراز و حس عجیبی که به این شهر دارد به روز کرد.

خاطره بازی روشنک عجمیان با عکس های سفر به شیراز

روشنک عجمیان بازیگر سریال کوچه اقاقیا یکی از چهره های محبوب در دنیای بازیگری است که حضور موفقی را در دنیای اجرا تجربه کرد. این هنرمند کشورمان با انتشار عکس هایی در اینستاگرام به خاطره بازی با سفر شیراز و تهیه یک مستند درباره این شهر پرداخت.سرخوشی روشنک عجمیان از سفر به شیراز! + تصاویر در ایرناکسرخوشی روشنک عجمیان از سفر به شیراز! + تصاویر در ایرناک

وقتی روشنک عجمیان عاشقانه شیراز را دوست دارد

روشنک عجمیان با انتشار عکس هایی در اینستاگرام درباره شهر شیراز نوشت :

شیرازگردی روشنک عجمیان

روشنک عجمیان در شیراز

همیشه می لنگه یه جای زندگی ....الهی من بمیرم برای زندگیم ... من که یادم رفته چی دردمه چی دوامه ... " محسن چاوشی "

پ ن : همین چند وقت پیش ها بود یه مدتی رفتم شیراز برای یه مستند فاخر از مکانهای دیدنی و تاریخی شیراز ، اینقدر غرق شدم در تاریخ واقعی و حقیقی شیراز که هنوز سرخوشم ، مستم از عطر شیراز و اردیبهشتش مستم از کوچه باغها و مردم با صفا و باحالش ، متاسفانه پارسال تهیه کننده بینظیر و یک ماه پیش هم کارگردان مهربان و متواضع این برنامه رو از دست دادیم ، اینقدر میهمان نواز بودند و مراقب حضور من در شهرشون بودن که هنوزم وقتی به این عکسها نگاه میکنم پر از حس های خوب میشم ، پر از خاطره ، یادشون همیشه همراه من هست.....

روشنک عجمیان و ساخت مستندی در شیراز

شیراز گردی روشنک عجمیان

علاقه زیاد روشنک عجمیان به شیراز

روشنک عجمیان برای تهیه مستندی به شیراز رفت

ساخت مستندی با روشنک عجمیان در شیراز

عکسی از روشنک عجمیان در شیراز

روشنک عجمیان را بسیاری از اهالی تلویزیون با سریال کوچه اقاقیا می شناسند ، کوچه اقاقیا سریالی به کارگردانی رضا عطاران بود که در سال 82 و 83 از شبکه پنج سیما پخش شد.

روشنک عجمیان بازیگر

روشنک عجمیان بازیگر و مجری تلویزیون

روشنک عجمیان بازیگری در تئاتر را از سال 74 و بازی در سینما و تلویزیون را از سال 77 آغاز کرد اما بازی در سریال کوچه اقاقیا و جایزه بزرگ مهران مدیری از او چهره شناخته شده تری ساخت.

روشنک عجمیان در کنار همسرش

عکسی از روشنک عجمیان و همسرش

روشنک عجمیان سال 82 با مهریار حمیدی از عوامل پشت صحنه سریال کوچه اقاقیا ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دختر به نام آروشا است.

عکس جدید روشنک عجمیان

روشنک عجمیان بازیگر سینما و تلویزیون

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,510