بسیاری از هواداران آقای بازیگر از این خبر و هنرنمایی در این نقش جدید ابراز خوشحالی کردند اما با وجود انتشار این خبر در رسانه های مختلف و شبکه های مجازی آیا واقعا این عکس گریم اکبر عبدی در نقشی زنانه است؟

شباهت باورنکردنی اکبر عبدی به لویی اندرسون!

شب گذشته عکسی در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شد و خبر گریم زنانه اکبر عبدی در فیلم پیرزن و گربه هایش به صدر خبرهای مربوط به این بازیگر با سابقه سینما و تلویزیون رفت.شباهت باورنکردنی اکبر عبدی به لویی اندرسون! + عکس در ایرناک شباهت باورنکردنی اکبر عبدی به لویی اندرسون! + عکس در ایرناک

بسیاری از هواداران آقای بازیگر از این خبر و هنرنمایی در این نقش جدید ابراز خوشحالی کردند اما با وجود انتشار این خبر در رسانه های مختلف و شبکه های مجازی آیا واقعا این عکس گریم اکبر عبدی در نقشی زنانه است؟

کمدین آمریکایی یا اکبر عبدی در نقش جدیدش

اکبر عبدی یکی از چهره های شناخته شده دنیای هنر است که تجربه بازی در نقش های مختلف را در کارنامه هنری اش دارد و تابحال دوبار با گریمی زنانه جلوی دوربین رفت ، یکبار در فیلم آدم برفی به کارگردانی داوود میرباقری که سال 73 ساخته شد و بار دیگر در فیلم خوابم می آد رضا عطاران در سال 1390.

عکسی از گریم منتسب به اکبر عبدی در فیلم پیرزن و گربه هایش

گریم منتسب به اکبر عبدی در فیلم پیرزن و گربه هایش

این تصویر به عنوان گریم زنانه اکبر عبدی در فیلم پیرزن و گربه هایش منتشر شد و بسیاری از رسانه ها آن را به اشتراک گذاشتند.

عکس منتشر شده به عنوان گریم اکبر عبدی در فیلم جدیدش اگرچه شباهت هایی به این هنرمند پیشکسوت کشورمان دارد اما آیا واقعا این عکس متعلق به اکبر عبدی است؟ این سوال بعد از دیدن عکس هایی از لویی اندرسون کمدین آمریکایی قطعا به ذهن شما هم خطور خواهد کرد.

لویی اندرسون کمدین و مجری آمریکایی

عکسی از لویی اندرسون کمدین آمریکایی

لویی اندرسون کمدین و مجری آمریکایی است که بیش از سه دهه از حضور او در دنیای هنر میگذرد و در سال 2016 برنده جایزه امی شد.

لویی اندرسون کمدین آمریکایی

عکسی از لویی اندرسون کمدین و مجری سرشناس آمریکایی

اکبر عبدی یکی از بازیگران پیشکسوت سینما و تلویزیون است که به یقین میتوان از او به عنوان یکی از برترین های نقش های کمدی نام برد که از اوایل دهه 60 حضور در سینما و تلویزیون را آغاز کرد و تجربه بازی در نقش های مختلف با گریمی هایی حیرت آور و متفاوت را در کارنامه هنری اش دارد.

اکبر عبدی با گریم زنانه

گریم زنانه اکبر عبدی بازیگر کشورمان

اکبر عبدی بازیگر نقش های کمدی

اکبر عبدی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون

بازدید : 2,958 بار
شباهت باورنکردنی اکبر عبدی به لویی اندرسون! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,830
بستن