این بانوی هنرمند و پیشکسوت کشورمان این روزها در بستر بیماری به سر میبرد و دلیل بیماری و تنهایی این روزهایش را دوری از دنیای هنر می داند.

صدیقه کیانفر در بیمارستان بستری شد

صدیقه کیانفر یکی از چهره های پیشکسوت کشورمان است که سالهای زیادی از عمرش را در راه هنر این مرز و بوم صرف کرد و نزدیک به 60 سال در رادیو ، تلویزیون و سینما خاطرات زیادی را برای مردم ساخت.صدیقه کیانفر در بیمارستان بستری شد در ایرناکصدیقه کیانفر در بیمارستان بستری شد در ایرناک

این بانوی هنرمند و پیشکسوت کشورمان این روزها در بستر بیماری به سر میبرد و دلیل بیماری و تنهایی این روزهایش را دوری از دنیای هنر می داند.

صحبت های غم انگیز صدیقه کیانفر در بیمارستان

شهره سلطانی بازیگر کشورمان ویدئویی از صدیقه کیانفر بانوی هنرمندمان را به اشتراک گذشت و از وضعیت این روزهای او نوشت.

صدیقه کیانفر گوینده پیشکسوت رادیو

صدیقه کیانفر بانوی پیشکسوت رادیو و تلویزیون

شهره سلطانی با انتشار ویدئویی از صحبت های دردناک صدیقه کیانفر نوشت : هنرمند وقتی کار نکنه بیمار میشه ، افسرده میشه و در نهایت از بین میره .

لطفا ب حرف های این عزیز خوب دقت کنید و بهش فکر کنید ... هیچ جای دنیا اینقدر بی توجه به هنرمنداشون نیستن . هنرمندایی که جوانی و عمرشونو برای سرگرم کردن و تهیه برنامه ای که شاید بتونه پیامی یا حرفی رو منتقل کنه گذاشتن .

اما اینجا جون هاش به راحتی نادیده گرفته میشن و حقشون خورده میشه چه برسه ب کسی که سنی ازش گذشته . البته که ار ماست که بر ماست چرا که ما خودمون ب خودمون رحم نمیکنیم و این باعث میشه که خیلی ها در حقمون ظلم کنن ... خانوم کیانفر عزیز از هنرمندای خوب رادیو ، تئاتر و تلویزیون هستن که کارهای خوب و خاطرات خوبی ازشون ب خاطرم مونده . صحبت هاش دلمو لرزوند و اشکمو در آورد .

ما کی اینقدر بی رحم شدیم و از انسانیت دور ؟؟؟؟؟؟؟؟دل آدما رو نشکونیم . اینقدر حرص نزنیم و ب هم روا داشته باشیم . یکروز شاید سرنوشت ما رو در شرایطی اینچنین قرار بده . باور کنیم که از هر دست بدیم از همون دست پس میگیریم ....

پی نوشت ؛کلا با دیدن این فیلم خودمو یادم رفت و آشفته شدم . امیدوارم نوشته ام مفهوم باشه...

این ویدئو در چندین ساعت گذشته یکی از پربازدیدترین ویدئوهای منتشر شده در فضای مجازی بود که اغلب هنرمندان آن را به صورت پست منتشر کردند.

صدیقه کیانفر هنرمند پیشکسوت کشورمان

صدیقه کیانفر بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون

صدیقه کیانفر فعالیت در رادیو را از سال 1336 با گویندگی و اجرای نمایش آغاز کرد و سال 66 برای اولین بار با فیلم بحران به دنیای سینما راه یافت.

اولین تجربه بازیگری صدیقه کیانفر در تلویزیون مربوط به سال 1353 است و آخرین کار تلویزیونی این بانوی هنرمند سریال کیمیا به کارگردانی جواد افشار بود.

صدیقه کیانفر هنرمند پیشکسوت کشورمان

صدیقه کیانفر بازیگر سینما و تلویزیون

صدیقه کیانفر چند سالی است که درگیر بیماری است و هرازچندگاهی با مشکلاتی مختلف در بیمارستان بستری میشود و به گفته خود خانم بازیگر علت همه این بیماری ها کار نکردن است.

صدیقه کیانفر در بیمارستان بستری شد
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,520