روناک یونسی بازیگر کشورمان که چند سالی است همراه همسرش خارج از کشور زندگی میکند تصویر جدیدی از دو پسرش مهرسام و مهراز را در اینستاگرامش منتشر کرد.

عکسهای جدید دو پسر روناک یونسی و محسن میری

روناک یونسی خجسته معروف سریال رستگاران چندسالی است که به همراه همسرش محسن میری ورزشکار و مدل معروف در کانادا زندگی میکند دو پسر به نام های مهرسام و مهراز دارد. این هنرمند کشورمان تصویر جدیدی از دو پسرش را منتشر کرد و عاشقانه ای برای آنها نوشت.عاشقانه ای که روناک یونسی در کانادا منتشر کرد + تصاویر در ایرناکعاشقانه ای که روناک یونسی در کانادا منتشر کرد + تصاویر در ایرناک

عاشقانه های روناک یونسی برای دو پسرش

روناک یونسی

روناک یونسی در کنار دو پسرش مهرسام و مهراز

روناک یونسی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت : دنیا با شما فقط قشنگه .... و نام همسرش را نیز در پایین این پست به اشتراک گذاشت.

روناک یونسی

روناک یونسی و دو پسرش

محسن میری همسر روناک یونسی نیز در پاسخ به این لطف همسرش تصویر دیگری از پسرانش در کنار همسرش منتشر کرد و نوشت : مادرها مثل کبوترانی هستند که همیشه بالهایشان را برای مراقبت از فرزندانشان باز نگه میدارند.

روناک یونسی

روناک یونسی و همسرش محسن میری

انتشار این دو پست بهانه ای شد تا عکس های جدید مهرسام و مهراز دو پسر روناک یونسی را از صفحه شخصی خودشان برایتان گردآوری کنیم.

عکس های جدید مهرسام و مهراز دو پسر روناک یونسی

روناک یونسی سال ٩١ با محسن میری ، یکی از مدل های ایرانی که تجربه همکاری با او در سریال سقوط آزاد را داشت ازدواج کرد. مهرسام اولین پسر روناک یونسی است و مهراز دومین پسر روناک یونسی شهریورماه سال 96 متولد شد.

پسر روناک یونسی

عکس جدید مهرسام پسر روناک یونسی

پسر روناک یونسی

مهرسام پسر اول روناک یونسی

پسر روناک یونسی

عکس جدید مهرسام پسر روناک یونسی

پسر روناک یونسی

عکس زیبای مهرسام پسر روناک یونسی

پسر روناک یونسی

عکس نه ماهگی مهراز پسر روناک یونسی

پسر روناک یونسی

عکس جدید مهراز پسر روناک یونسی

پسر روناک یونسی

مهراز پسر روناک یونسی در 8 ماهگی

عاشقانه ای که روناک یونسی در کانادا منتشر کرد + تصاویر
5.0
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,850