این مجری جوان تلویزیون تصمیم به تغییر چهره اش گرفت و قصد داشت با تغییر مدل موهایش شبیه رونالدو فوتبالیست سرشناس شود اما نتیجه کار دیدنی بود.

عکس جالب امیرمحمد متقیان پس از کچل کردن!

امیرمحمد متقیان مجری برنامه های کودک را همه مخاطبان تلویزیون از همان روزهای کودکی که در کنار عمو پورنگ به اجرا پرداخت می شناسند. همکاری امیرمحمد متقیان با عمو پورنگ یا همان داریوش فرضیایی از سال 84 آغاز شد و حالا بعد از حدود 14 سال پای ثابت برنامه های کودک است.عکس جالب امیرمحمد متقیان پس از کچل کردن! در ایرناک عکس جالب امیرمحمد متقیان پس از کچل کردن! در ایرناک

این مجری جوان تلویزیون تصمیم به تغییر چهره اش گرفت و قصد داشت با تغییر مدل موهایش شبیه رونالدو فوتبالیست سرشناس شود اما نتیجه کار دیدنی بود.

وقتی امیرمحمد متقیان مدل موهایش را شبیه رونالدو میکند

امیرمحمد متقیان تصمیم گرفت مدل موهایش را تغییر دهد و در تصوراتش باید شبیه کریستیانو رونالدو میشد اما نتیجه کار دیدنی شد.

مدل موهای امیرمحمد متقیان و رونالدو

تغییر مدل موهای امیرمحمد متقیان

امیر محمد متقیان 13 آذر 1374 در ساوه متولد شد و حضور در دنیای هنر را از 8 سالگی آغاز کرد و سال 84 با عموپورنگ و تلویزیون آشنا شد و به عنوان مجری برنامه کودک و نوجوان در کنار داریوش فرضیایی به اجرا پرداخت.

 امیرمحمد متقیان و عمو پورنگ

امیرمحمد متقیان و عمو پورنگ در محله گل و بلبل

برنامه کودک عمو پورنگ ، محله گل و بلبل و مجموعه بالشها از کارهای مشترک امیرمحمد متقیان و داریوش فرضیایی است.

 امیرمحمد متقیان در بالش ها

عکسی از امیرمحمد متقیان در مجموعه بالشها

شیطنت های روی صحنه ، لحن کودکانه و قد و قامتی که امیر محمد داشت از همان روزهای ابتدایی حضورش در تلویزیون به دل مخاطب نشست و حالا بعد از نزدیک به 15 سال از محبوبیت ویژه ای در میان مخاطبان برخوردار است.

 امیرمحمد متقیان مجری برنامه کودک

امیرمحمد متقیان با مدل موهای جدیدش

بازدید : 2,144 بار
عکس جالب امیرمحمد متقیان پس از کچل کردن!
3.3
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 10,110