برزو ارجمند که در آلمان به سر می برد عکسی از خود در کنار ساختمان اپرای فرانکفورت منتشر کرد.

برزو ارجمند که در آلمان به سر می برد عکسی از خود در کنار ساختمان اپرای فرانکفورت منتشر کرد.عکس جدید برزو ارجمند در فرانکفورت آلمان در ایرناک عکس جدید برزو ارجمند در فرانکفورت آلمان در ایرناک

برزو ارجمند در فرانکفورت آلمان

عکس جدید برزو ارجمند در فرانکفورت آلمان

درباره خانه اپرا

این خانه که یه سالن کنسرت و یه سالن اپرا داره ، در سال ۱۸۸۰ افتتاح شد ، اما توسط بمب در ۱۹۴۴ نابود شد. سپس در سال ۱۹۷۰ به آرامی بازسازی شد و در نهایت در سال ۱۹۸۱ بازگشایی شد. خانه اپرا در حال حاضر یک ساختمان مدرنه . بسیاری از اپراهای مهم برای اولین بار در فرانکفورت در این سالن برگزار شد.

و میدان روبروی این ساختمان به نام میدان اپرا Opera Square شناخته می شه.سالن اپرای فرانکفورت که با هزینه ای هنگفت توسط ریچارد لوکا معمار صاحب نام و تراز اول ساخته شد با معماری فوق العاده ، طراحی داخلی خیره کننده و همچنین فضای منحصر به فرد خود یکی از مجلل ترین سالن های اپرا در اروپا شناخته می شد.

این سالن در خلال جنگ جهانی دوم در سال ۱۹۴۴ پس از بمباران شهر به صورت کامل تخریب شد و از بین رفت. در سال ۱۹۶۰ اهالی فرانکفورت تصمیم گرفتند با اختصاص بودجه ای دست به بازسازی سالن اپرای سابق بزنند و صد البته که با تحقق این کار یکی از با شکوه ترین سالن های اپرا در کشور آلمان شروع به فعالیت کرد.

در حال حاضر این سالن خاص و ویژه بنا بر سبک طراحی خود یکی از سایت های گردشگری در فرانکفورت است که همه روزه توسط گردشگران تورهای مسافرتی مورد بازدید قرار می گیرد. اگر به فرانکفورت آلمان سفر کردید لازم است با خرید بلیط یک کنسرت یا اپرای معروف به دیدن این سالن حیرت انگیز بروید و از فضای خاص آن لذت ببرید.

در حال حاضر تنها هزینه ای که برای ورود به این سالن از جانب بازدید کنندگان و یا تور مسافرتی پرداخت می شود هزینه ی شرکت در کنسرت و یا برنامه ای است که در سالن اپرا به اجرا در می آید.

  • تاریخ: شنبه, 25 دی 1395
بازدید : 31,239 بار
عکس جدید برزو ارجمند در فرانکفورت آلمان
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 1,960