آزیتا حاجیان بازیگر سرشناس سیما و تلویزیون فعالیت هنری را از حدود سال 54 آغاز کرد و اولین بار با سریال دزد عروسک ها در سال 68 به سینما راه یافت و سریال امام علی اولین تجربه بازیگری او در تلویزیون است.

عکس زیر خاکی آزیتا حاجیان در یک نمایش

آزیتا حاجیان بازیگر سرشناس سیما و تلویزیون فعالیت هنری را از حدود سال 54 آغاز کرد و اولین بار با سریال دزد عروسک ها در سال 68 به سینما راه یافت و سریال امام علی اولین تجربه بازیگری او در تلویزیون است.عکس قدیمی آزیتا حاجیان در یک نمایش در ایرناک عکس قدیمی آزیتا حاجیان در یک نمایش در ایرناک

کاظم هژیرآزاد بازیگر کشورمان عکسی قدیمی از آزیتا حاجیان در یک تله تئاتر را به اشتراک گذاشت.

کاظم هژیرآزاد با انتشار این عکس قدیمی نوشت :

تله تئاتر کالیگولا با خانم آزیتا حاجیان ، کارگردان قطب الدین صادقی ، سال1382 شبکه 4 سیما. یادش به خیر. اون سال چه تئاترهای خوبی ضبط و پخش می شد!!

آزیتا حاجیان در یک تله تئاتر قدیمی

آزیتا حاجیان در یک تله تئاتر قدیمی

آزیتا حاجیان از چهره های شناخته شده دنیای سینما ، تلویزیون و تئاتر است که از اولین حضور او در دنیای هنر حدود 44 سال میگذرد.

آزیتا حاجیان بازیگر کشورمان

آزیتا حاجیان بازیگر کشورمان

چهره آزیتا حاجیان در این عکس قدیمی شباهت زیادی به دخترش مهراوه شریفی نیا دارد که او هم از بازیگران سینما و تلویزیون کشورمان است.

آزیتا حاجیان و دخترش مهراوه شریفی نیا

آزیتا حاجیان و دخترش مهراوه شریفی نیا

مهراوه و ملیکا شریفی نیا دختران محمدرضا شریفی نیا و آزتیا حاجیان هستند که هر دو از بازیگران سینما و تلویزیون بوده و راه پدر و مادرشان را در دنیای هنر ادامه داده اند.

آزیتا حاجیان و دخترش مهراوه در سریال کیمیا

آزیتا حاجیان و دخترش مهراوه در سریال کیمیا

آزیتا حاجیان در سریال هایی چون سالهای دور از خانه ، بازی نقاب ها ، روزهای بهتر ، کیمیا ، تا ثریا ، سالهای مشروطه ، ساعت شنی ، سفر سبز ، دبیرستان خضراء ، آوای فاخته ، امام علی و.... به ایفای نقش پرداخته است.

بازدید : 626 بار
عکس قدیمی آزیتا حاجیان در یک نمایش
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,170