اگر شما هم از طرفداران فرهاد آئیش و همسرش هستید توصیه میکنیم تا پایان این مطلب از بخش فرهنگ و هنر ایرناک همراه ما باشید تا تصاویری از این زوج هنرمند و بیوگرافی کوتاهی از آنها را در اختیارتان قرار دهیم.

عکس های اینستاگرام فرهاد آئیش و همسرش مائده طهماسبی

فرهاد آئیش و همسرش مائده طهماسبی از زوج های محبوب سینمای ایران هستند که حدود 20 سال از عمر زندگی مشترکشان میگذرد.عکس های جذاب فرهاد آئیش و همسرش مائده طهماسبی در ایرناکعکس های جذاب فرهاد آئیش و همسرش مائده طهماسبی در ایرناک

این زوج هنرمند سالهاست که در کنار هم روزهای خوبی را سپری میکنند و از همان روزهای ابتدایی زندگی مشترک تصمیمشان را برای دو نفره ادامه دادن راه زندگی و بچه دار نشدن گرفتند و زندگی آرام و بی حاشیه ای در کنار هم دارند.

اگر شما هم از طرفداران فرهاد آئیش و همسرش هستید توصیه میکنیم تا پایان این مطلب از بخش فرهنگ و هنر ایرناک همراه ما باشید تا تصاویری از این زوج هنرمند و بیوگرافی کوتاهی از آنها را در اختیارتان قرار دهیم.

فرهاد آئیش و همسرش مائده طهماسبی زوج هنرمند بی حاشیه

فرهاد آئیش بازیگر ، نمایش نامه نویس و کارگردان کشورمان است که 27 شهریور 1331 در تهران متولد شد و سالهای زیادی از عمرش را به مهاجرت به شهرها و کشورهای مختلف گذراند.

فرهاد آئیش بازیگر سینما و تلویزیون

فرهاد آئیش بازیگر و کارگردان تئاتر

این چهره سرشناس دنیای هنر بیش از 27 سال از عمرش را در خارج از کشور گذراند و در این مدت بیکار ننشست و به فعالیت های هنری اش در خارج از کشور ادامه داد.

مائده طهماسبی بازیگر کشورمان

مائده طهماسبی بازیگر و نمایش نامه نویس

مائده طهماسبی همسر فرهاد آئیش ، کارگردان ، نمایش نامه نویس و بازیگر کشورمان است که سال 1336 در بابل متولد شد و بعد از سالها مهاجرت به همراه همسرش سال 76 به ایران بازگشت و به فعالیت های هنری اش ادامه داد.

عکس دونفره فرهاد آئیش و همسرش مائده طهماسبی

فرهاد آئیش و همسرش مائده طهماسبی

این زوج هنرمند کشورمان تنهایی دوران پیری را با ترس از بچه دار شدن در روزهای جوانی و سلب آزادی هایشان تاخت زدند و ترجیح دادند هرگز بچه دار نشوند.

فرهاد آئیش و همسرش مائده طهماسبی

عکسی از فرهاد آئیش و همسرش مائده طهماسبی

فرهاد آئیش و همسرش مائده طهماسبی در کنار هم

مائده طهماسبی و همسرش فرهاد آئیش

 مائده طهماسبی و همسرش فرهاد آئیش در تلویزیون

فرهاد آئیش و همسرش مائده طهماسبی زوج بی حاشیه دنیای هنر

فرهاد آئیش در کنار همسرش مائده طهماسبی

فرهاد آئیش و همسرش مائده طهماسبی زوج هنری کشورمان

عکس های جذاب فرهاد آئیش و همسرش مائده طهماسبی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,360