شب گذشته مراسم اختتامیه اولین جشنواره سینما تورز با حضور جمعی از هنرمندان در کیش برگزار شد و لاله اسکندری یکی از هنرمندان حاضر در این مراسم بود که روی صحنه آمد و برای اولین بار به انتشار ویدئویی از خواهرش در ترکیه واکنش نشان داد.

واکنش لاله اسکندری به فیلم بی حجابی خواهرش در ترکیه

آخرین روزهای خردادماه 98 بود که ویدئویی از ستاره اسکندری بازیگر کشورمان در ترکیه منتشر شد و به سرعت در فضای مجازی دست به دست شد. در این ویدئوی منتشر شده خانم بازیگر بدون پوشش در ترکیه دیده شد و انتشار این ویدئو جنجال زیادی در فضای مجازی برپا کرد.واکنش لاله اسکندری به فیلم بی حجابی خواهرش در ترکیه + عکس در ایرناک واکنش لاله اسکندری به فیلم بی حجابی خواهرش در ترکیه + عکس در ایرناک

بعد از انتشار ویدئوی جنجالی ستاره اسکندری برادر این بازیگر کشورمان به این فیلم واکنش تندی نشان داد اما بقیه اعضای خانواده اسکندری در مقابل این موضوع سکوت کردند تا اینکه شب گذشته در مراسم اختتامیه جشنواره سینما تورز قفل سکوت لاله اسکندری شکست.

لاله اسکندری درباره ویدئوی جنجالی خواهرش ستاره میگوید

شب گذشته مراسم اختتامیه اولین جشنواره سینما تورز با حضور جمعی از هنرمندان در کیش برگزار شد و لاله اسکندری یکی از هنرمندان حاضر در این مراسم بود که روی صحنه آمد و برای اولین بار به انتشار ویدئویی از خواهرش در ترکیه واکنش نشان داد.

لاله اسکندری بازیگر سینما و تلویزیون

واکنش لاله اسکندری به ویدئوی جنجالی خواهرش

لاله اسکندری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان شب گذشته در آئین اختتامیه جشنواره فیلم سینما تورز روی صحنه آمد و از عدم حضور خواهرش در این مراسم به دلیل حضور در دادگاهی در همین رابطه خبر داد.

ستاره اسکندری بازیگر سینما و تلویزیون

صحبت های لاله اسکندری درباره خواهرش ستاره

این بانوی هنرمند کشورمان در واکنش به ویدئوی منتشر شده از خواهرش گفت:ما در طول این یک ماهی که از این اتفاق میگذره سکوت کردیم، من و خانواده سعی کردیم که درباره این موضوع صحبت نکنیم ، خیلی از دوستان و همکاران سعی کردند از ما حمایت کنند ولی آن چیزی که باعث شد ستاره قربانی این ماجرا شود قضاوت خیلی از هموطنانمان در طول این یک ماه گذشته بود و امیدوارم کمی انصاف بیشتری داشته باشیم.

 لاله اسکندری و خواهرش ستاره

عکسی از لاله اسکندری و خواهرش ستاره

ستاره و لاله اسکندری دختران خانواده هنرمند اسکندری هستند که برادرشان سیامک در زمینه عکاسی و خواهرشان سارا در دنیای گریم و چهره پردازی فعالیت میکند.

بازدید : 1,627 بار
واکنش لاله اسکندری به فیلم بی حجابی خواهرش در ترکیه + عکس
3.5
out of
5
(
4
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 10,660