المیرا شریفی مقدم گوینده خبر شبکه خبر در سالگرد درگذشت پدرش صفحه اینستاگرامش را با انتشار دلنوشته ای تلخ به روز کرد.

دلنوشته المیرا شریفی مقدم در سالگرد پدرش

المیرا شریفی مقدم گوینده خبر شبکه خبر همسر داوود عابدی گوینده خبر ورزشی شبکه خبر است و این زوج خبری سالهاست که زندگی مشترکشان را آغاز کرده و حاصل این ازدواج دو پسر است. خانم گوینده خبر یکی از چهره های فعال در دنیای مجازی است و به هر مناسبتی پستی را با همراهانش به اشتراک میگذارد.ماجرای قتل پدر المیرا شریفی مقدم + تصاویر در ایرناکماجرای قتل پدر المیرا شریفی مقدم + تصاویر در ایرناک

المیرا شریفی مقدم در سالروز درگذشت پدرش دلنوشته ای تلخ برای او نوشت و از ماجرای قتل پدرش گفت.

سالروز درگذشت پدر المیرا شریفی مقدم

المیرا شریفی مقدم گوینده خبر کشورمان در سالروز درگذشت پدرش با انتشار پستی از اتفاق تلخ سالهای دور زندگی شان صحبت کرد.

عکسی از المیرا شریفی مقدم و پدرش

عکسی از المیرا شریفی مقدم و پدرش

المیرا شریفی مقدم با انتشار این عکس در آغوش پدرش نوشت : ساعت پنج و بیست و پنج دقیقه عصر نوزدهم دی هفتاد و دو ، من و برادرم منتظریم که پدرو مادرمون برگردند خونه ، صدای کمک میاد!دوباره کمک!با سومین کلمه کمک ، صدای بابام رو شناختم. جلوی ورودی خونه حمله میکنند برای سرقت کیفش و وقتی مقاومت میکنه ، به قتل میرسه. بیست و پنج سال گذشته و دونفر قاتل هنوز پیدا نشده اند. هرچقدر بزرگتر میشم ، اون شب وحشتناک پررنگتر درنظرم دیده میشه. روح همه رفتگان شاد. سالم باشید ...

المیرا شریفی مقدم گوینده خبر

المیرا شریفی مقدم گوینده شبکه خبر

تیرماه سال گذشته بود که المیرا شریفی مقدم در واکنش به قتل آتنا درباره ماجرای تلخ قتل پدرش صحبت کرد و پرده از این راز مهم در زندگی اش برداشت.

المیرا شریفی مقدم در کنار همسرش داوود عابدی

المیرا شریفی مقدم و همسرش داوود عابدی

المیرا شریفی مقدم در سال 79 در آزمون ورودی شبکۀ خبر پذیرفته شد و اولین خبری که در این شبکه اجرا کرد مربوط به سال 1380 است.

خانواده المیرا شریفی مقدم در کودک شو

المیرا شریفی مقدم و پسرانش در کنار همسرش

داوود عابدی گوینده خبر ورزشی شبکه خبر همسر خانم شریفی مقدم است و این زوج خبری سال 82 با هم ازدواج کردند و حاصل ازدواجشان دو پسر به نام های امیرابوالفضل و امیرارسلان است.

المیرا شریفی مقدم در کنار همسر و پسرانش

عکس زمستانی خانواده المیرا شریفی مقدم

ماجرای قتل پدر المیرا شریفی مقدم + تصاویر
5.0
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,920