لیلا بلوکات در حال شب کاری در شهرک سینمایی غزالی. او در سریال تاریخی "از یاد ها رفته" حضور دارد.

لیلا بلوکات در حال شب کاری در شهرک سینمایی غزالی. او در سریال تاریخی "از یاد ها رفته" حضور دارد.لیلا بلوکات در سریال تاریخی از یاد ها رفته در ایرناک لیلا بلوکات در سریال تاریخی از یاد ها رفته در ایرناک

لیلا بلوکات در سریال تاریخی از یاد ها رفته

مجموعه تلویزیونی از یاد ها رفته یک ملودرام تاریخی است که در ۵۰ قسمت برای پخش از شبکه پنج سیما ساخته می شود و داستان آن به زندگی دختری جوان در سال ۱۳۱۹ می پردازد که بدلیل عدم شناخت از وضعیت کشور و آداب رسوم دچار بحران شدیدی می شود اما با کشف حقیقت سنت ها و رفتار ها به آرامش و زندگی مشترک می رسد.

تصویربرداری این سریال علاوه در تهران در سایر شهرستان ها و در لوکیشن های متفاوت انجام می شود.

عوامل سریال از یاد ها رفته عبارتند از : کارگردان : بهرام بهرامیان ، تهیه کننده : اکبرتحویلیان ، نویسنده : حامد افضلی و رویا خسرو نجد ، تدوین : شوکا زندباف ، مدیر تصویربرداری : ایرج عاشوری ، صدابردار : محمود سماک باشی ، چهره پرداز : مهین نویدی ، مدیر تولید : دانیال کاشانچی و مهدی تحویلیان ، دستیار اول کارگردان : سعید آهنج ، طراح صحنه و لباس : آیدین ظریف ، منشی صحنه : ساناز هرندی ، برنامه ریز : مجید کرباسیان ، عکاس : پریدخت اصباح ، محصول شبکه پنج سیما.

بازدید : 52,117 بار
لیلا بلوکات در سریال تاریخی از یاد ها رفته
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,980