علی اوجی تهیه کننده و بازیگر کشورمان رابطه خوبی با مادر همسرش دارد و در سالروز تولد او با انتشار عکسی این روز را تبریک گفت و از داشتن چنین مادر زنی ابراز خوشحالی کرد.

تولد مادر نرگس محمدی و مادرزن علی اوجی

اواخر اردیبهشت ماه سال 96 بود که خبر ازدواج نرگس محمدی و علی اوجی دو بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان منتشر شد. این زوج هنری کشورمان در سالروز تولد مادر نرگس محمدی با انتشار پست هایی این روز را تبریک گفتند.تولد مادر نرگس محمدی و مادرزن علی اوجی + عکس در ایرناک تولد مادر نرگس محمدی و مادرزن علی اوجی + عکس در ایرناک

علی اوجی تهیه کننده و بازیگر کشورمان رابطه خوبی با مادر همسرش دارد و در سالروز تولد او با انتشار عکسی این روز را تبریک گفت و از داشتن چنین مادر زنی ابراز خوشحالی کرد.

تبریک تولد مادر نرگس محمدی در صفحه علی اوجی و بازیگر ستایش

نرگس محمدی با انتشار عکسی از مادرش سالروز تولدش را تبریک گفت و عاشقانه ای برای او نوشت.

عکس مادر نرگس محمدی

عکسی از مادر نرگس محمدی

نرگس محمدی با انتشار این عکس از مادرش نوشت :خوشگل ترین فرشته زمینی تولدت مبارک ....

من خوشبختم که دوست و مادری مثل تو دارم تو بهترین و محکم ترین زنی هستی که دیدم میشه تا ته دنیا به شونه هات تکیه کرد و به هیچی فکر نکرد..... تولد تولد تولدت مبارک....

علی اوجی و مادر همسرش

مادر نرگس محمدی و علی اوجی

علی اوجی هم با انتشار این عکس از مادر همسرش نوشت : عزیز دل دامادش ... تولدت مبارک

مهربون ، رفیق ترین تولدت مبارک ، تولدت مبارک ، خیلی وقت ها فکر می کنم چه خوبه که مادر زن منی خوش به حالم ...

ممنونم که همیشه طرف من رو می گیری .... خنده هات همیشگی ....

مادر نرگس محمدی و علی اوجی

علی اوجی و مادر همسرش نرگس محمدی

اگر سری به صفحه اینستاگرام علی اوجی و نرگس محمدی بزنید عکس های زیادی را از مادر خانم بازیگر خواهید دید که خنده ای همیشگی روی لبهایش وجود دارد.

خواهر و مادر نرگس محمدی

نرگس محمدی در کنار خواهر و مادرش

فرح خیری مادر نرگس محمدی است که صفحه ای جداگانه در اینستاگرام دارد و به هر مناسبتی عکسی از دختر و دامادش را به اشتراک میگذارد.

عکسی از علی اوجی و همسرش نرگس محمدی

علی اوجی و همسرش نرگس محمدی

علی اوجی بازیگر و تهیه کننده موسیقی کشورمان 17 اسفند 1362 متولد شد و سال 91 اولین بار در سریال پژمان جلوی دوربین رفت اما با بازی در سریال درحاشیه و در نقش وکیل مهران مدیری به شهرت رسید و بعد از ازدواج با نرگس محمدی در میان مردم بیشتر شناخته شد.

بازدید : 3,684 بار
تولد مادر نرگس محمدی و مادرزن علی اوجی + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,520