المیرا شریفی مقدم از گویندگان خبر شبکه خبر نیز به این ویدئو و نحوه عملکرد دو مجری در هنگام وقوع زلزله شدید در حین اجرای برنامه زنده واکنش نشان داد.

ترس مجری آمریکایی از زلزله از نگاه المیرا شریفی مقدم

صبح امروز زلزله ای با قدرت 7.1 ریشتر کالیفرنیای آمریکا را به لرزه درآورد که فیلم هایی از این حادثه در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است که از واکنش مردم در هنگام وقوع زلزله را به نمایش می گذارد.ترس مجری آمریکایی از زلزله از نگاه المیرا شریفی مقدم + عکس در ایرناک ترس مجری آمریکایی از زلزله از نگاه المیرا شریفی مقدم + عکس در ایرناک

یکی از ویدئوهایی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده و بسیار هم مورد توجه کاربران قرار گرفته است واکنش دو مجری شبکه تلویزیون در حین پخش زنده برنامه و وقوع زلزله می باشد.

المیرا شریفی مقدم از گویندگان خبر شبکه خبر نیز به این ویدئو و نحوه عملکرد دو مجری در هنگام وقوع زلزله شدید در حین اجرای برنامه زنده واکنش نشان داد.

واکنش مجری آمریکایی به زلزله

واکنش مجری های آمریکایی به زلزله شدید

المیرا شریفی مقدم با انتشار عکس فوق در اینستاگرام نوشت:

صبح امروز زمین لرزه نسبتا شدیدی کالیفرنیای امریکا را لرزاند. واکنش مجری خبر هنگام وقوع زلزله قابل توجهه. قاعده کلی اینه که صفحه تلویزیون نباید خالی بمونه و مجری در این لحظه با اعلام هشدارهای لازم و توجه به نکات ایمنی،آرامش خود رو حفظ کنه و به بیننده هم منتقل کنه. شاید در این استودیو به خاطر وجود دو مجری،این وظیفه ناخودآگاه تقسیم شد. یکی درمقابل بینندگان ماند و دیگری با رفتن به زیر میز، نکات ایمنی هنگام #زلزله را نشان داد. هرچند تا زمانی که در لحظه وقوع چنین اتفاقاتی قرار نگرفتیم نمیتونیم قضاوت درستی کنیم.

  • تاریخ: شنبه, 15 تیر 1398
بازدید : 2,265 بار
ترس مجری آمریکایی از زلزله از نگاه المیرا شریفی مقدم + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,890