گوهر خیراندیش بانوی هنرمند سینما و تلویزیون کشورمان شب گذشته با انتشار ویدئویی خبر از بستری مجید اوجی همسر فلورا سام در بیمارستان داد.

مجید اوجی همسر فلورا سام بستری شد

گوهر خیراندیش بانوی هنرمند سینما و تلویزیون کشورمان شب گذشته با انتشار ویدئویی خبر از بستری مجید اوجی همسر فلورا سام در بیمارستان داد.مجید اوجی همسر فلورا سام بستری شد + عکس در ایرناکمجید اوجی همسر فلورا سام بستری شد + عکس در ایرناک

مجید اوجی تهیه کننده سینما و تلویزیون همسر فلورا سام بازیگر ، نویسنده و کارگردان کشورمان است که مدتی است در بستر بیماری به سر میبرد .

گوهر خیراندیش به عیادت مجید اوجی همسر فلورا سام رفت

گوهر خیراندیش صفحه اینستاگرامش را با انتشار ویدئویی به روز کرد که حکایت از بستری مجید اوجی تهیه کننده تلویزیون در بیمارستان داشت.

گوهر خیراندیش در بیمارستان مجید اوجی همسر فلورا سام

حضور گوهر خیراندیش در بیمارستان مجید اوجی همسر فلورا سام

گوهر خیراندیش با انتشار این ویدئو نوشت : سلام عزیزان ...شما خانم "فلورا سام " را می شناسید . نویسنده ، کارگردان و بازیگر یکی از انسان ترین ، مهربان ترین ، هنرمند ترین ودوست ترین عزیزی است که می شناسم .

این روزها تمام وقتش را درکنار ِ همسرش تهیه کننده محترم ، و کاربلد رفیق و همکلاسی ام آقای مجید اوجی می گذارند . از همه شما عزیزان درخواست میکنم ضمن دعا برای همه بیماران . برای همدم و بهترین همسر و پدر که این روزها در گیر بیماری است که این روزها بسیاری در گیر آن هستند .امیدوارم به زودی بهبود یافته و مثل گذشته به ساخت سریال های زیبایشان ادامه بدهند.

فلورا سام و همسرش مجید اوجی

عکسی از مجید اوجی و همسرش فلورا سام

فلورا سام بانوی شناخته شده دنیای سینما و تلویزیون است که سال 1363 زندگی مشترکش را با مجید اوجی آغاز کرد و از اولین حضور او در تلویزیون چیزی حدود 28 سال میگذرد.

مجید اوجی همسر خانم بازیگر و کارگردان در زمینه تهیه کنندگی فعال است و میتوان گفت در همه کارهای همسرش فلورا سام به عنوان تهیه کننده حضور داشت و با کارگردان های بزرگی در سینما و تلویزیون کار کرده است.

خانواده فلورا سام و مجید اوجی

فلورا سام و همسرش مجید اوجی در کنار دختر و دامادشان

فریال تنها دختر فلورا سام و مجید اوجی است که حاصل زندگی مشترک موفق این زوج هنرمند است.

  • تاریخ: چهارشنبه, 11 ارديبهشت 1398
این مطلب مفید بود؟
مجید اوجی همسر فلورا سام بستری شد + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,150