محسن کیایی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان به مناسبت روز دختر با انتشار پستی در اینستاگرام اولین عکس از دخترش رز را منتشر کرد.

اولین عکس دختر محسن کیایی منتشر شد

محسن کیایی بازیگر پرکار سینمای کشورمان که سال گذشته با پنج فیلم از پرکارترین های سینما بود و این روزها با چهارراه استانبول به کارگردانی برادرش مصطفی کیایی روی پرده سینماهاست.محسن کیایی برای اولین بار عکسی از دخترش را منتشر کرد در ایرناکمحسن کیایی برای اولین بار عکسی از دخترش را منتشر کرد در ایرناک

این هنرمند کشورمان بهمن ماه سال گذشته با حضور در برنامه دورهمی خبر از پدر شدنش داد و اردیبشهت ماه امسال دخترش رز متولد شد. محسن کیایی اولین عکس دخترش را به مناسبت روز دختر منتشر کرد.

اولین عکس روز دختری دختر محسن کیایی

روز گذشته 24 تیرماه 97 همزمان با سالروز تولد حضرت معصومه (س) و روز دختر بود . بسیاری از هنرمندان کشورمان با انتشار پست هایی در اینستاگرام روز دختر را به دخترانشان تبریک گفتند.

در این روز خجسته محسن کیایی که چندماهی است طعم پدر بودن را چشیده است برای اولین بار عکسی از دخترش را منتشر کرد.

محسن کیایی

عکس زیبای رز دختر محسن کیایی

محسن کیایی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت : رز خانم ، دختر قشنگم روزت مبارک...

محسن کیایی

محسن کیایی و برادرش مصطفی در برنامه دورهمی

بهمن ماه سال گذشته بود که محسن کیایی با حضور در برنامه دورهمی خبر از پدر شدنش داد و اعلام کرد دخترم اردیبهشت ماه به دنیا می آید .

محسن کیایی

محسن کیایی و همسرش

بازیگر سریال ساخت ایران در برنامه دورهمی درباره آشنایی و ازدواجش گفت : من سه سال با خانمم همکار بودیم ، 2 سال عقد بودیم و الان 11 سال است که ازدواج کرده ایم و اینقدر مصطفی دعوایمان کرد که بچه بیاورید بالاخره راضی شدیم که بچه بیاوریم و باید بگویم که دخترم اردیبهشت امسال به دنیا می آید.

محسن کیایی

محسن کیایی بازیگر سینما و تلویزیون

محسن کیایی سال گذشته یکی از پرکارترین سالهای زندگی اش را پشت سر گذاشت و در پنج فیلم جشن دلتنگی ، چهارراه استانبول ، لونه زنبور ، در وجه حامل و آستیگمات جلوی دوربین رفت.

عکس های محسن کیایی در جدیدترین فیلم هایش

در ادامه این مطلب تصاویری از محسن کیایی در این پنج فیلم را مشاهده میکنید.

محسن کیایی

محسن کیایی در فیلم جشن دلتنگی

محسن کیایی

محسن کیایی در فیلم چهارراه استانبول

محسن کیایی

محسن کیایی در فیلم لونه زنبور

محسن کیایی

محسن کیایی در فیلم آستیگمات

محسن کیایی

محسن کیایی در فیلم در وجه حامل


تاریخ : 97/04/25
محسن کیایی برای اولین بار عکسی از دخترش را منتشر کرد
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 10,400