حجت اشرف زاده صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی درباره یک شایعه در فضای مجازی به روز کرد و خبر سلامتی اش را با همراهانش به اشتراک گذاشت.

مرگ حجت اشرف زاده شایعه است!

گسترش استفاده مردم از شبکه های اجتماعی پای فضای مجازی را به زندگی مردم باز کرد و اولین خبرها در شبکه های اجتماعی متشر میشود اما باید بدانید که همه خبرهای منتشر شد در فضای مجازی صحت ندارند.مرگ حجت اشرف زاده شایعه است! + عکس در ایرناک مرگ حجت اشرف زاده شایعه است! + عکس در ایرناک

شایعه سازی یکی از بدترین اتفاقاتی است که فضای مجازی به آن دامن میزند و گسترش آن در این فضا به سرعت بالا است. حجت اشرف زاده یکی از خواننده های جوان کشورمان است که درگیر این شایعه سازی شد.

حجت اشرف زاده به یک شایعه در فضای مجازی واکنش نشان داد

حجت اشرف زاده صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی درباره یک شایعه در فضای مجازی به روز کرد و خبر سلامتی اش را با همراهانش به اشتراک گذاشت.

پاسخ حجت اشرف زاده به شایعه از در فضای مجازی

پاسخ به شایعه ای درباره حجت اشرف زاده خواننده کشورمان

حجت اشرف زاده با انتشار این پست در اینستاگرامش نوشت : واقعا اونی که شایعه می سازه فکر نمی کنه الان خانواده و عزیزان آدم با دیدن شایعه و خبر کذب چه حالی میشن؟!!

متاسفانه شایعه سازی یکی از زشت ترین اتفاقات در فضای رسانه ای جدید است که تاثیر مخربی روی چهره ها و خانواده هایشان دارد.

حجت اشرف زاده خواننده کشورمان

حجت اشرف زاده خواننده تیتراژ سریال از یادها رفته

حجت اشرف زاده یکی از خواننده های جوان و پرطرفدار دنیای موسیقی سنتی کشورمان است که در جدیدترین تجربه خوانندگی تیتراژ سریال از یادها رفته را خواند و حسابی مورد استقبال از سوی بیننده های این سریال قرار گرفت.

حجت اشرف زاده تیتراژ سریال از یادها رفته را خواند

حجت اشرف زاده خواننده جوان موسیقی کشورمان

حجت اشرف زاده آموزش موسیقی را از دوران کودکی و نزد پدرش آموخت و در این راه از محضر اساتید زیادی بهره برد که حمیدرضا نوربخش ، محمدرضا شجریان ، محمدرضا لطفی ، محسن نفر و پرویز مشکاتیان از جمله آنها هستند.

حجت اشرف زاده خواننده کشورمان

حجت اشرف زاده خواننده موسیقی سنتی کشورمان

بازدید : 1,858 بار
مرگ حجت اشرف زاده شایعه است! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,890