مراسم ازدواج مجلل آنها دقیقا در یک هتل ساحلی در سواحل بسفر ترتیب داده شد که آقای اردوغان هم میهمان ویژه آن بود .

ازدواج مسوت اوزیل با امینه گولش و عکسهای این مراسم باشکوه

مسوت اوزیل ستاره ی ترکیه ای تیم فوتبال باشگاه " آرسنال" روز گذشته با نامزدش " امینه" ازدواج کرد و با حضور میهمانان ویژه ای همچون رئیس جمهور ترکیه این روز را جشن گرفت.ازدواج مسوت اوزیل با امینه گولش + عکسهای مراسم در ایرناک ازدواج مسوت اوزیل با امینه گولش + عکسهای مراسم در ایرناک

مسوت اوزیل 30 ساله مراسم باشکوه ازدواجش را در هتل " چهارفصل" استانبول که یکی از مجلل ترین های این شهر است برگزار کرد ؛ مراسم ازدواج مجلل آنها دقیقا در یک هتل ساحلی در سواحل بسفر ترتیب داده شد که آقای اردوغان هم میهمان ویژه آن بود .

حضور اردوغان در مراسم ازدواج مسعود اوزیل

"اوزیل " علاوه بر شهرتی که در دنیای فوتبال دارد به دلیل حضور " رجب طیب اردوغان " رئیس جمهور کشور ترکیه به عنوان شاهد ازدواج و ساقدوش مسعود اوزیل توجهات را بیشتر از حد انتظار به خود جلب کرد.

اردوغان در مراسم ازدواج مسعود اوزیل

حضور اردوغان در مراسم ازدواج مسوت اوزیل و امینه گولش

اردوغان و همسرش به فوتبالیست ترک تبار تیم ملی آلمان و همسرش این روز را تبریک گفتند و برای انها آرزوی خوشبختی کردند.

عکسی از مراسم ازدواج مسعود اوزیل با مدل ترکیه ای

ازدواج مسوت با مدل و بازیگر ترکیه ای

ماجرای آشنایی اوزیل و همسرش به سال 2017 باز میگردد که این آشنایی بعد از مدتی در سال 2018 به نامزدی ختم شد و در نهایت مراسم ازدواجشان در سال 2019 برگزارشد. در نگاهی کوتاه به بیوگرافی مسعود اوزیل لازم است بدانید مسعود اوزیل در سال 1988 در شهر گلزنکیرشن آلمان به دنیا آمد و در حال حاضر در نقش هافبک هجومی در باشگاه آرسنال بازی می کند ؛ همسر اوزیل نیز دختر شایسته سابق ترکیه است که سابقه ی بازی در یکی از سریال های ترکیه ای را هم دارد.

حضور اردوغان در مراسم ازدواج مسعود اوزیل

اردوغان ساقدوش مسوت اوزیل

علاوه بر تصاویر منتشر شده از روز عروسی تصاویری از جشن یک روز قبل از عروسی این دو که در واقع مراسم حنابندان است نیز منتشر شده است که در این بخش از ایرناک مشاهده می کنید.

مراسم حنابندان مسعود اوزیل با مدل و بازیگر ترکیه ای

عکسی از مراسم حنابندان مسعود اوزیل با مدل و بازیگر ترکیه ای

خبری که همپای خبر مراسم ازدواج " اوزیل" طی ساعات گذشته منتشر شده است مربوط به تصمیم او به مناسبت ازدواجش است ؛ او در پاسخ به سوالی که چه آرزو و تصمیمی در این روز بزرگ داری گفت :من به عنوان یک فوتبالیست به قدر کافی خوشبخت هستم و چیزی برای خودم نمیخواهم اما به عنوان درخواست از تمامی مردم میخواهم تا از "Big Shoe" حمایت کنند ؛ مرکزی که حامی کودکان بیمار است و سالانه هزینه درمان تعداد زیادی از کودکن بیمار ناتوان مالی را تقبل می کند . من هم به خاطر شادترین روز زندگی ام تصمیم دارم هزینه درمان هزاران کودک بیمار تحت پوشش این موسسه را تقبل کنم ."

مراسم حنابندان مسعود اوزیل با مدل و بازیگر ترکیه ای

مسعود اوزیل و همسرش در مراسم حنابندانشان

بازدید : 2,254 بار
ازدواج مسوت اوزیل با امینه گولش + عکسهای مراسم
4.0
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,230