مهتاب کرامتی صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی در کنار نیکول کیدمن بازیگر مشهور در مراسم شوی لباس جورجیو آرمانی به روز کرد.

عکس دو نفره مهتاب کرامتی و نیکول کیدمن در یک مراسم ویژه

مهتاب کرامتی بازیگر سرشناس کشورمان به عنوان مهمان ویژه به مراسم شوی لباس جورجیو آرمانی طراح مشهور ایتالیایی در پاریس دعوت شد.تیپ متفاوت مهتاب کرامتی در کنار نیکول کیدمن! + عکس در ایرناک تیپ متفاوت مهتاب کرامتی در کنار نیکول کیدمن! + عکس در ایرناک

این مراسم تنها دو بار در سال با حضور هنرمندان ، ورزشکاران و چهره های شاخص مد که در کنار برند آرمانی هستند برگزار می شود و مهتاب کرامتی به عنوان سفیر حسن نیت یونیسف در ایران به دعوت جناب آقای آرمانی افتخار حضور در این مراسم ویژه را داشت.

مهتاب کرامتی و نیکول کیدمن مهمان ویژه مراسم جورجیو آرمانی

مهتاب کرامتی صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی در کنار نیکول کیدمن بازیگر مشهور در مراسم شوی لباس جورجیو آرمانی به روز کرد.

مهتاب کرامتی و نیکول کیدمن در شوی لباس طراح مشهور

مهتاب کرامتی و نیکول کیدمن در شوی لباس جورجیو آرمانی

مهتاب کرامتی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت : فرصتی شد تا در مراسم آرمانی با نیکول کیدمن این هنرمند موفق و سرشناس در عرصه بازیگری از نزدیک ملاقات و گفتگویی داشته باشم.

عکسی از مهتاب کرامتی و جورجیو آرمانی

مهتاب کرامتی در کنار جورجیو آرمانی طراح مشهور لباس

جورجیو آرمانی طراح لباس مشهور ایتالیایی است که لباس های مردانه با طراحی او از معروف ترین مدل ها هستند که طرفداران زیادی دارد و شوی لباس این طراح مشهور در هفته مد پاریس در حال برگزاری است .

عکسی از نیکول کیدمن و همسرش در کنار جورجیو آرمانی

نیکول کیدمن و همسرش در کنار جورجیو آرمانی

بسیاری از چهره های هنری و ورزشی مشهور دنیا در مراسم شوی لباس جورجیو آرمانی حضور داشتند که نیکول کیدمن و همسرش هم یکی از حاضرین در این مراسم بودند.

مهتاب کرامتی در شوی لباس جورجیو آرمانی

پوشش مهتاب کرامتی در شوی لباس جورجیو آرمانی

بازدید : 5,444 بار
تیپ متفاوت مهتاب کرامتی در کنار نیکول کیدمن! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,150
بستن