این تصاویر که با توجه به چراغهای درب ورودی رستوران مربوط به روزهای منتهی به سال نو میلادی در فرانسه می باشد مهران مدیری را با خانمی بی حجاب نشان می دهد.

ماجرای عکس های لو رفته مهران مدیری در فرانسه با زن بی حجاب

بتازگی عکس جنجالی از مهران مدیری در شبکه مجازی دست به دست می شود.عکس های جنجالی مهران مدیری در فرانسه با زن بی حجاب در ایرناکعکس های جنجالی مهران مدیری در فرانسه با زن بی حجاب در ایرناک

این عکس که بنابر شواهد در کشور فرانسه و در جلوی رستوران لبنانی Al -Ajami گرفته شده است آقای مدیری را با یک خانم بی حجاب نشان می دهد.

عکس لو رفته مهران مدیری در پاریس

مهران مدیری و زن بی حجاب در فرانسه

عکس لو رفته مهران مدیری در پاریس

این تصاویر که با توجه به چراغهای درب ورودی رستوران مربوط به روزهای منتهی به سال نو میلادی در فرانسه می باشد مهران مدیری را با خانمی بی حجاب نشان می دهد.

آنها یکبار در حال سوار شدن به ماشین و یکبار در جلوی این رستوران دیده شده اند.

عکس قدیمی متعلق به سال 96

اطلاعات جدید نشان می دهد 2 تا از 4 تا عکس بالایی در 12 اسفند 1396 توسط کاربری بنام شکوفه در توییر انتشار یافته که آن زمان زیاد مورد توجه قرار نگرفت.

و دوتا دیگر آن نیز جدید می باشد و احتمالا خانم نیز تور لیدر می باشد.

ساک به دست

نکته عکس ها در اینست که خانم حاضر در تصاویر ساک خود را حمل می کند که اگر این دو نسبت نزدیکی با هم داشتند باید اصولا آقای همراه آنرا حمل می کرد!

کنسرت خیریه سال 97

تصاویر کنسرت مدیری در سال 97 با حضور چهره های معروف نشان می دهد خانم حاضر در تصاویر لو رفته با یکی از تصاویر مشترک زنی با مدیری شباهت دارد.

کنسرت مهران مدیری در مرداد 97

کنسرت مهران مدیری در مرداد 97

تیترهای عجیب

مدتی بعد از انتشار این تصاویر در فضای مجازی تیترهای مختلفی از مهاجرت یا عکس مهران مدیری و همسر جدیدش منتشر شده است.

با این حال آنچه گویاست همه این تیترا صحت نداشته و صرفا خود آقای مدیری می تواند در مورد این تصاویر صحبت کند.

سابقا مجری دورهمی بارها گفته بود که توضیح دادن نشانه ضعف آدم است ، باید دید او پا روی عقاید خود برای توضیح دادن می گذارد یا خیر.

در آستانه دورهمی

این تصاویر در حالی منتشر شده است که بنام بر اخبار منتشر شده گویا قرار بود از 11 دی ماه 98 فصل جدید برنامه دورهمی از شبکه نسیم بروی آنتن خواهد رفت.

باید دید انتشار این عکس ها جلوی پخش را می گیرد یا نه … و یا اصلا مدیری بخاطر عدم توافق با تلویزیونی راهی تعطیلات سال نو میلادی شده است!

حاشیه های مهران مدیری

حاشیه های مهران مدیری

از جوان تا اسکندری

سال 98 با انتشار عکس های لو رفته رامبد جوان و همسرش در کانادا شروع شد سپس انتشار فیلم ستاره اسکندری ادامه یافت و حالا نوبت مدیریست.

  • تاریخ: شنبه, 07 دی 1398
عکس های جنجالی مهران مدیری در فرانسه با زن بی حجاب
5.0
out of
5
(
3
) votes

نظرات کاربران  

00
خدا به حق حضرت ذوالقرنین، دشمنانش رو رسوا کنه
1398-10-09 00:47
پاسخ دادن

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,770