مهناز افشار در سالروز تولد 42 سالگی اش عکسی را به اشتراک گذاشت و از همراهان و طرفدارانش تقدیر کرد و دلنوشته ای برای تولد دوباره اش نوشت.

جشن تولد 42 سالگی مهناز افشار در آلمان

مهناز افشار بازیگر سرشناس سینمای کشورمان است که بازیگری را از اواخر دهه هفتاد آغاز کرد و خیلی زود توانست به یکی از ستاره های سینما تبدیل شود. بازیگر جوانی که برای اولین بار در سریال گمشده به ایفای نقش پرداخت یکی از ستاره های دنیای سینما شد که نقش های اول و ماندگار زیادی را جلوی دوربین برد.جشن تولد 42 سالگی مهناز افشار در آلمان + تصاویر در ایرناک جشن تولد 42 سالگی مهناز افشار در آلمان + تصاویر در ایرناک

امروز 21 خرداد سالروز تولد 42 سالگی مهناز افشار است که بیش از دو دهه از حضور او در دنیای هنر میگذرد.

عکسی از تولد 42 سالگی مهناز افشار

مهناز افشار در سالروز تولد 42 سالگی اش عکسی را به اشتراک گذاشت و از همراهان و طرفدارانش تقدیر کرد و دلنوشته ای برای تولد دوباره اش نوشت.

عکسی از تولد مهناز افشار

مهناز افشار در تولد 42 سالگی

مهناز افشار با انتشار عکس از جشن تولد 42 سالگی اش نوشت: خیلی ممنونم از اینهمه عشق ... چه سالی بشه امسال پس ...

تولد دوباره مهناز افشار

عکسی از جشن تولد مهناز افشار

خانم بازیگر روز گذشته هم با انتشار عکسی دیگر درباره تولد دوباره اش نوشت : تولدی دوباره برای تازه شدن.... برای ساختن و یاد گرفتن. فرصتی برای مهربخشیدن و قدرشناسی. برای انسان ماندن و برای دوست داشتن.

خدارو شکر میکنم ، حمایت و عشق و تعصب شما به خودم رو که بیست و پنج سال به من هدیه دادید رو هرگز فراموش نمیکنم و قدرش رو میدونم و حواسم به همتون هست... و تولد همه خردادیها مبارکککک ....

بهرام رادان و مهناز افشار در فیلم شور عشق

عکسی از بهرام رادان و مهناز افشار در فیلم شور عشق

مهناز افشار بازیگری را با مجموعه تلویزیونی گمشده در سال 1377 آغاز کرد و پس از آن با ایفای نقش در فیلم سینمایی دوستان به کارگردانی علی شاه حاتمی در سال 1377 به سینما راه یافت و با ایفای نقش در فیلم سینمایی شور عشق به کارگردانی نادر مقدس در سال 1379 به شهرت رسید.

بازی ویشکا آسایش و مهناز افشار در فیلم نهنگ عنبر

ویشکا آسایش و مهناز افشار در فیلم نهنگ عنبر

مهناز افشار نقش های ماندگار زیادی را در سینما جلوی دوربین برد که از میان آنها میتوان به فیلم شور عشق ، آتش بس ، زهر عسل ، سالاد فصل ، سیزده گربه روی شیروانی ، محاکمه ، تسویه حساب ، دعوت ، پسر آدم دختر حوا ، برف روی کاج ها ، پل چوبی ، خانه ای در خیابان چهل و یکم ،لس آنجلس تهران ، نهنگ عنبر ، دارکوب ، قسم و ... اشاره کرد.

مهناز افشار در فیلم لس آنجلس تهران

بازی مهناز افشار در فیلم لس آنجلس تهران

بازدید : 1,935 بار
جشن تولد 42 سالگی مهناز افشار در آلمان + تصاویر
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,870