انتشار تصویر رو جلد فیلم سینمایی قسم برای عرضه در سینمای خانگی خشم خانم بازیگر که حالا ساکن آلمان است را برانگیخت تا کارگردان اثر را به حاشیه بکشاند.

اتهام سنگینی که مهناز افشار به محسن تنابنده زد!

مهناز افشار علیه همکار سابق خود محسن تنابنده افشاگری کرد.افشاگری جنجالی مهناز افشار علیه محسن تنابنده! + جزئیات در ایرناکافشاگری جنجالی مهناز افشار علیه محسن تنابنده! + جزئیات در ایرناک

انتشار تصویر رو جلد فیلم سینمایی قسم برای عرضه در سینمای خانگی خشم خانم بازیگر که حالا ساکن آلمان است را برانگیخت تا کارگردان اثر را به حاشیه بکشاند

افشاگری جنجالی مهناز افشار علیه محسن تنابنده!

ماجرای مهناز افشار و محسن تنابنده چیست؟

پشت پرده اتفاقات مهناز افشار

مهناز افشار با انتشار عکسی از رو جلد فیلم سینمایی قسم که در 9 مرداد 1398 در سینما اکران شد و حالا می خواهد وارد سینمای خانگی شود نوشت :

قسم بزودی در شبکه خانگی!

نمیدونم چقدر حذف مجدد تصویرم واقعیه ، فقط دلم میخواد اینبار بگم ، محسن تنابنده کاش بیای در مورد تنها شکایت خصوصی من که مربوط به طلبه آملی و موضوع صیغه شدن زنان ایرانی به حشد الشعبی هست ، شفاف سازی کنی.

و کلا بگی چرا همیشه به فکر خودت بودی نه عوامل …

افشاگری جنجالی مهناز افشار علیه محسن تنابنده!

سپس در توئیتی دیگر …

شلوغ کاری مشهد ، موضوع اختتامیه جشنواره ، اسکریت شات طلبه آملی که برای من فرستادی و … بیا توضیح بده که چطور گودال من رو خالی تر کردی.

بگو چطور خودتون منو حذف کردید؟

افشاگری جنجالی مهناز افشار علیه محسن تنابنده!

اما مهناز افشار چه می گوید :

خانم افشار با این رشته توئیت ادعا کرده اسکرین شات طلبه آملی و شایعه صیغه شدن زنان و برخی جنجال های منتسب به خود زیر سر محسن تنابنده بوده است.

ماجرای طلبی آملی چیست؟

ماجرا از این قرار بود که اردیبهشت 98 یک حساب توئیتری جعلی با تصویر یک روحانی مازندرانی زنان را به نکاح با نیرو های حشدالشعبی که برای کمک به سی ل زدگان در خوزستان بودند ، تشویق کرد.

مهناز افشار هم این اکانت جعلی را بازنشر داد و در محکومیت آن توییتی منتشر کرد و به نوعی این شایعه پاگرفته در فضای مجازی را بیش از پیش قوت بخشید.

بعد از این ماجرا بود که یک طلبه همدانی با شلیک گلوله یک از ارازل اوباش کشته شد که عده ای معتقدند قتل این طلبه نتیجه نفرت پراکنی برخی سلبریتی ها همچون مهناز افشار بود.

شلوغ کاری مشهد

8 مرداد ماه 98 در جریان اکران فیلم قسم ، محسن تنابنده با انتشار ویدویی در حرم مطهر مطهر امام رضا (ع) همرا با حسن پورشیرازی گفت :

آمدیم به مشهد برای اکران فیلم قسم. عرض کنم مشهد که هیچی؛ باید بگوییم جمهوری خودمختار مشهد ، به دلیل اینکه خانم مهناز افشار به صورت لایو (چون نیستند) با مردم ارتباط برقرار بکنند ، اما متاسفانه لحظه آخر با اینکه از سه روز قبل اعلان قبلی شده بود ، اعلام کردند وزارت اطلاعات گفته تحت هیچ شرایط خانم مهناز افشار نمی تواند لایو برود ، یک نصفه و نیمه فقط توانستیم بریم و وسط برنامه قطع کردند ، خیلی متاسفم و نمی دانم واقعا.

مهنازی که به ایران نیامد

خانم افشار که قبل از این اتفاقات به آلمان سفر کرده بود با بالا گرفتن ماجرا ترجیح داد به ایران بازنگردد و حالا عامل انتشار این مطالب را محسن تنابنده معرفی می کند.

افشاگری جنجالی مهناز افشار علیه محسن تنابنده!

درخواست از قوه قضاییه

او در نهایت این افشاگری می نویسید :

و در آخر از قوه قضاییه و مسئولین محترم مربوطه سئوال دارم.

در مورد اتهام نسبت داده شده به من اگر شریکی وجود داشته باشه آیا او هم مشمول اتفاقات مشابه ، قضاوت و تاوان و احضاریه و ممنوعیت و حذف و غیره میشه یا فقط مهناز افشار؟

افشاگری جنجالی مهناز افشار علیه محسن تنابنده! + جزئیات
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,150