هفته ی پیش بود که خبر جدایی رسمی آنجلینا جولی و برد پیت منتشر شد و حالا جنجال جدید آقای سوپراستار با نامزد جدیدش که یک خانم مهندس مشهور است ارتباط دارد.

نامزدی برد پیت با نری اوکسمن بعد از جدایی از آنجلینا جولی

برد پیت ، ستاره سرشناس سینمای هالیوود پس از جدایی از آنجلینا جولی دوباره خبرساز شده است.نامزدی برد پیت با نری اوکسمن بعد از جدایی از آنجلینا جولی + تصاویر در ایرناکنامزدی برد پیت با نری اوکسمن بعد از جدایی از آنجلینا جولی + تصاویر در ایرناک

در حالی که در هفته گذشته خبر تصمیم قطعی جدایی برد پیت از آنجلینا جولی اعلام شد و رسانه های انگلیسی و آمریکایی اعلام کردند این زوج بر سر حضانت فرزندان خود به توافق رسیده اند ، برد پیت با خبری جدید و جنجالی دوباره بر سر زبان ها افتاده است.

 برد پیت و نامزدش

عکس برد پیت و نری اوکسمن نامزدش

جنجال جدید برد پیت با نامزدی اش بعد از طلاق آنجلینا جولی

رسانه هایی هم چون دیلی میل ، پیپیل و مجله یو اس گزارش داده اند که پیت در 6 ماه گذشته با نری اوکسمن ، معمار و محقق موسسه فناوری ماساچوست وارد رابطه شده است ولی فعلاً قصد ندارد آن را به طور رسمی اعلام کند. به نظر می رسد که یک پروژه معماری MIT موجب آشنایی بازیگر 50 ساله با این خانم 42 ساله شده است.

این در حالی است که در هفته های گذشته خبری مبنی بر همکاری برد پیت با همسر اولش ، جنیفر آنیستون در فیلم "داستان جنایی" هم رسانه ای شده بود. البته اکسپرس خبر داده است که حتی اگر این خبر قطعی شود ، موضوع ربطی به بازگشت رابطه زناشویی آن ها ندارد.

حدود یک ماه پیش هم یکی از آشنایان برد پیت فاش کرده بود که این بازیگر تا یک سال آینده قصد وارد شدن به هیچ رابطه احساسی را ندارد. یک منبع آگاه دیگر نیز گفته بود که برد پیت پس از جدایی از آنجلینا جولی به روان کاو مراجعه می کرده تا روحیه خود را بازیابد.

 برد پیت و نامزدش

جنجال نامزدی جدید برد پیت بعد از جدایی از آنجلینا جولی

به نظر می رسد براد پیت بازیگر آمریکایی بحران طلاق از آنجلینا جولی را پشت سر گذاشته و اعتماد به نفس خود را بازیافته است. این درحالی است که منابع خبری متعددی از جدایی غم انگیز و روزگار دردناک براد پیت پس از جدایی خبر داده بودند. براد پیت اکنون اوقات خوشی را با نامزد جدیدش مهندس (نری اوکسمن) تجربه می کند. نری اوکسمن استاد مؤسسه فناوری ماسوچوست است. این آشنایی در یک همایش پیرامون معماری و هنر رقم خورده است. بنا به گزارش منابع خبری نامزد جدید براد پیت در سال 2016 از همسر سابقش که یک نوازنده ی آرژانتینی بوده جدا شده است.


afkarnews

نامزدی برد پیت با نری اوکسمن بعد از جدایی از آنجلینا جولی + تصاویر
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,660