شنیدن این صحبت‌ها از زبان مهران مدیری، با آن چهره آرام و موقر همیشگی بسیار عجیب و تاثیر گذار است.

ناگفته‌هایی عجیب از زندگی مهران مدیری

وقتی پای طنز و کمدی به میان بیاید بلاشک نام مهران مدیری به عنوان یکی از چهره‌های مطرح و موفق این حوزه بر ذهن خطور خواهد کرد؛ مردی آرام،جدی و منطقی که فروردین امسال نیمه اول زندگی را پشت سر گذاشت و به گفته خودش تصمیم گرفته از این پس با تغییر روند کاری گذشته، سریال سازی را رها کرده و تنها به فعالیت در سینما مشغول باشد، کاری که مدیری آن را انرژی بر می‌داند و دیگر توان کافی برای ادامه این تیپ کارها را در خود نمی‌بیند.ناگفته‌هایی عجیب از زندگی مهران مدیری + فیلم در ایرناک ناگفته‌هایی عجیب از زندگی مهران مدیری + فیلم در ایرناک

مدیری در این سالها با ساخت مجموعه‌هایی موفقی چون ساعت خوش، پاورچین، شب‌های برره و مرد هزار چهره، توانست شخصیت ویژه و خاص هنری در دنیای هنر کسب کرده و به گفته مجله نیوزیک در سال2009 به یکی از مردان قدرتمند کشور تبدیل شود.

اما در کنار خصوصیات اخلاقی و اجرای خاص او، عدم تمایل مهران مدیری به مصاحبه‌ و صحبت از زندگی شخصی نیز از دیگر ویژگی‌های این استاد طنز است. مدیری در این سالها خیلی کم از زندگی شخصی و اتفاقات پیرامون خود گفته و به قول معروف سرش به ساخت و پاخت سوژه‌های اجتماعیش گرم بوده، از این رو وقتی لب به سخن باز می‌کند تا کمی از زندگی خصوصی و حال و احوال خود بگوید گوش و چشم مشتاقان زیادی را به سمت خود می‌کشاند.

ویدئو جالب زیر، اخباری از همین دست دارد؛ مدیری از سالهایی خاص در زندگی شخصیش می‌گوید که شاید باور آن برای بسیاری از ما سنگین و بهت آور است. 

بازدید : 44,087 بار
ناگفته‌هایی عجیب از زندگی مهران مدیری + فیلم
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,540