انتشار عکس بدون حجاب نگار جواهریان در کانادا در حالیکه رامبد جوان نیز در جلوی او حضور دارد باعث واکنش های زیادی در فضای مجازی شد.

انتشار عکس بدون حجاب نگار جواهریان در کانادا

رامبد جوان و نگار جواهریان زوج هنرمند دوست داشتنی سینما و تلویزیون کشورمان این روزها در تدارک به دنیا آمدن دخترش آن هستند.جنجال عکس بدون حجاب نگار جواهریان در کانادا در ایرناک جنجال عکس بدون حجاب نگار جواهریان در کانادا در ایرناک

و در حال حاضر نگاه بسیاری از هواداران این دو هنرمند به این خبر فرزند آنها می باشد.

رامبد جوان و نگار جواهریان در کانادا

عکسی از خانم نگار جواهریان به همراه رامبد جوان در خیابانهای تورنتو کشور کانادا در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که یکی از نکات قابل تامل آن حجاب خانم نگار جواهریان می باشد که باعث شده انتقادات کاربران شبکه های اجتماعی افزایش پیدا کرده و از آن ها انتقاد شدید کنند.

بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی به صفحه اینستاگرام آنها رفته و پیام های تبریکی فرستاده اند.

حاشیه ای که پیرامون زندگی شخصی آنها به وجود آمده این است که آنها تصمیم گرفتند فرزند خود را در کانادا به دنیا بیاورند تا بتوانند فرزندشان را به عنوان شهروند کانادایی قرار بدهند که این اتفاق به مذاق برخی از کاربران و افراد خوش نیامده و معتقد هستند آنها نباید این کار را انجام بدهند و باید فرزندشان را همانند سایر ایرانیها در ایران به دنیا بیاورند.

عکس بدون حجاب نگار جواهریان و رامبد جوان در تورنتو کانادا

عکس بدون حجاب نگار جواهریان و رامبد جوان در تورنتو کانادا

امیر مهدی ژوله در متنی که در اینستاگرام منتشر کرد نوشت:

"میدونید چرا یکی میگه مردم ایران ما شما رو خیلی دوست داریم شما خیلی خوبید؟ چون رسالت برنامه‌اش این تعریف‌شده که به مردم غمگین و گرفتار و افسرده و «گریه بلد» سرزمینش، شادی و عزت‌نفس و مجالی برای خنده بده.

میدونید چرا یکی میره بچه‌اش رو خارج از ایران به دنیا بیاره؟ چون رسالت پدریش این تعریف‌شده که به بچه‌اش شادی و عزت‌نفس و مجالی برای خنده بده و نذاره اون غمگین و گرفتار و افسرده و «گریه بلد» بار بیاد.

اگر از جایی که به دنیا اومدیم ناراحتیم، یقه پدرمون رو بگیریم. اگر از جایی که بچه مردم به دنیا میاد ناراحتیم، یقه روان پزشک مون رو بگیریم."

لازم به ذکر است که این دو هنرمند در سال در سال ۱۳۹۵ با یکدیگر ازدواج کرده به حالا صاحب یک فرزند دختر خواهند شد.

متولد شدن فرزندان ها در کانادا یکی از بحث‌های حال حاضر شبکه های اجتماعی بوده که به این موضوع پرداخته اند.

انها معتقد هستند مجری خندوانه که مردم را به میهن پرستی دعوت می‌کرد چرا باید فرزند خود را در خارج از کشور به دنیا بیاورد.

این در حالی است که برخی از هنرمندان دیگر کشورمان در سال‌های اخیر فرزند خود را در خارج از کشور به دنیا آوردند که مهمترین آنها مهناز افشار بود که فرزند خود را در آلمان و آقای سام درخشانی فرزند خود را در کانادا و حالا آقای رامبد جوان تصمیم دارد که کار آنها را تکرار کند.

بازدید : 8,821 بار
جنجال عکس بدون حجاب نگار جواهریان در کانادا
4.4
out of
5
(
9
) votes

نظرات کاربران  

+1
ژوله جون متأسفم برای این جملات ابتدایی و مسخرت. تو هم زود از ایران برو تا از این غمگین تر نشوی.
1398-03-23 17:38
پاسخ دادن

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 9,150