هانیه توسلی در این فیلم سینمایی با گریمی متفاوت مقابل دوربین رفت و بعد از سه سال از ساخت این فیلم، از متفاوت ترین گریم دوران بازیگری اش رونمایی کرد.

گریم متفاوت هانیه توسلی با موهای تراشیده

هانیه توسلی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان تصویری از گریم متفاوتش در یک فیلم سینمایی اکران نشده را به اشتراک گذاشت.متفاوت ترین گریم هانیه توسلی با موهای تراشیده! + عکس در ایرناکمتفاوت ترین گریم هانیه توسلی با موهای تراشیده! + عکس در ایرناک

بن بست وثوق فیلمی به کارگردانی حمید کاویانی و تهیه کنندگی مهرداد فرید است که سال 95 ساخته شد اما هرگز به اکران نرسید.

عکسی از گریم متفاوت هانیه توسلی در بن بست وثوق

هانیه توسلی در این فیلم سینمایی با گریمی متفاوت مقابل دوربین رفت و بعد از سه سال از ساخت این فیلم ، از متفاوت ترین گریم دوران بازیگری اش رونمایی کرد.

هانیه توسلی در فیلم بن بست وثوق

هانیه توسلی با سر تراشیده در فیلم بن بست وثوق

هانیه توسلی با انتشار این عکس نوشت : گریم فیلمی که اکران نشد. فیلمبرداری سه سال پیش.بن بست وثوق . طراح گریم آقای بابک اسکندری...

فیلم سینمایی بن بست وثوق سال 95 ساخته شد اما به اکران نرسید و تنها یکبار در 6 آذر سال 97 به مناسبت سالروز تولد استاد مشایخی به صورت افتخاری با حضور جمعی از هنرمندان در خانه هنرمندان اکران شد.

 

مهدی پاکدل و هانیه توسلی در فیلم بن بست وثوق

بازی هانیه توسلی در فیلم بن بست وثوق

بازیگرانی چون جمشید مشایخی ، امین تارخ ، هانیه توسلی ، محمود جعفری ، مهدی پاکدل ، هومن برق نورد ، یوسف مرادیان ، مسعود سخایی ، همایون ارشادی ، هوشنگ توکلی و ... در فیلم بن بست وثوق به ایفای نقش پرداختند.

 

هانیه توسلی در فیلم بن بست وثوق

عکسی از هانیه توسلی در فیلم بن بست وثوق

خبرهایی از اکران فیلم بن بست وثوق اواخر سال 97 به گوش میرسید که به سرانجام نرسید و تاریخی برای اکران این فیلم هنوز مشخص نشده است.

 

هانیه توسلی و مهدی پاکدل در فیلم بن بست وثوق

هانیه توسلی و مهدی پاکدل در فیلم بن بست وثوق

این مطلب مفید بود؟
متفاوت ترین گریم هانیه توسلی با موهای تراشیده! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,700