وحید و علی جلیلوند برادران هنرمند سینمای ایران در غم از دست دادن پدرشان به سوگ نشستند.

برادران کارگردان به سوگ پدر نشستند

وحید و علی جلیلوند برادران هنرمند سینمای ایران در غم از دست دادن پدرشان به سوگ نشستند. وحید جلیلوند کارگردان بدون تاریخ بدون امضا و علی جلیلوند تهیه کننده این فیلم سینمایی بود که افتخارات زیادی برای سینمای ایران به ارمغان آورد.برادران کارگردان عزادار شدند در ایرناک برادران کارگردان عزادار شدند در ایرناک

وحید جلیلوند کارگردان بدون تاریخ بدون امضا با انتشار پستی خبر از درگذشت پدرش داد و برزو ارجمند در این غم بزرگ با آنها شریک شد.

تسلیت برزو ارجمند برای درگذشت پدر کارگردان بدون تاریخ بدون امضا

برزو ارجمند بازیگر کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار پیامی برای تسلیت به برادران جلیلوند به روز کرد.

پدر وحید و علی جلیلوند درگذشت

درگذشت پدر وحید و علی جلیلوند کارگردان و تهیه کننده سینما

برزو ارجمند با انتشار پستی برای برادران جلیلوند نوشت : (بابام بهم یاد داد که اگه یا علی بگی هیچوقت زمین نمیخوری)

وحید جان و علی جان رفقای باحال من ، برادرهای عزیزم ، خوب میفهمم که رفتن پدر کمر آدم و میشکنه ، خوب میفهمم که این درد درمون نداره ، خوب میفهمم که از الان تا ابد چه روزهای سختی رو تجربه میکنین ، من و ببخشین که کنارتون نیستم. روح پدر شاد باشه ، در غم شما شریکم.....

درگذشت پدر وحید و علی جلیلوند

پدر وحید و علی جلیلوند درگذشت

وحید جلیلوند از کارگردان مشهور کشورمان است که حضور در دنیای هنر را از دوران نوجوانی با بازی در تئاتر آغاز کرد و کم کم به دنیای سینما و تلویزیون راه یافت و در سریال هایی چون نردبام آسمان و یادآوری به ایفای نقش پرداخت.

وحید جلیلوند کارگردان سینما

وحید جلیلوند کارگردان بدون تاریخ بدون امضا

بدون تاریخ بدون امضا یکی از موفق ترین ساخته های وحید جلیلوند به تهیه کنندگی برادرش علی جلیلوند بود که در جشنواره های مختلف داخلی و خارجی افتخارات زیادی کسب کرد.

علی جلیلوند تهیه کننده سینما

علی جلیلوند تهیه کننده بدون تاریخ بدون امضا

چهارشنبه 19 اردیبهشت یکی دیگر از ساخته های وحید جلیلوند است که سال 93 جلوی دوربین رفت و این فیلم هم یکی از فیلم های پرجایزه سینمای ایران به تهیه کنندگی علی جلیلوند و محمدحسین لطیفی بود.

  • تاریخ: پنج شنبه, 20 تیر 1398
بازدید : 3,189 بار
برادران کارگردان عزادار شدند
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,040
بستن