گسترش بازتاب خودسوزی دختر آبی در فضای مجازی بسیار وسیع بود و با واکنش بیشتر سلبریتی ها همراه شد. صبا کمالی هم در این خصوص پستی را به اشتراک گذاشت که حسابی حاشیه ساز شد.

ماجرای پست جنجالی صبا کمالی و واکنش صبا کمالی پس از انتشار آن

صبا کمالی بازیگر سینما و تلویزیون عصر روز گذشته در واکنش به ماجرای خودسوزی سحر خدایاری معروف به دختر آبی پستی اهانت آمیز به ساحت امام حسین (ع) را به اشتراک گذاشت که با حواشی زیادی همراه بود.ماجرای پست جنجالی صبا کمالی + واکنش صبا کمالی در ایرناکماجرای پست جنجالی صبا کمالی + واکنش صبا کمالی در ایرناک

گسترش بازتاب خودسوزی دختر آبی در فضای مجازی بسیار وسیع بود و با واکنش بیشتر سلبریتی ها همراه شد. صبا کمالی هم در این خصوص پستی را به اشتراک گذاشت که حسابی حاشیه ساز شد.

صبا کمالی بازیگر کشورمان

صبا کمالی بازیگر سینما و تلویزیون

پست توهین آمیز صبا کمالی به ساحت حضرت سیدالشهدا(ع) با واکنش های تند کاربران مواجه شد و صبا کمالی پست توهین آمیز خود را حذف کرد.

صبا کمالی به اتهام اهانت به مقدسات بازداشت شد

خبرگزاری فارس روز گذشته نوشت :

در پی اهانت صبا کمالی هنرپیشه زن سینما به ساحت امام حسین(ع) ، دستور جلب این بازیگر صادر شد.

پیگیری ها حاکیست پس از توئیت این بازیگر ، قرار بازداشت وی صادر شده است.

توضیح صبا کمالی درباره پست جنجالی اش

صبا کمالی بعد از پاک کردن این پست ، با انتشار پستی دیگر به این ماجرا واکنش نشان داد.

پست صبا کمالی درباره امام حسین

پست صبا کمالی درباره امام حسین(ع)

گسترش بازتاب این پست به حدی بود که صبا کمالی باز هم مجبور شد در این خصوص توضیحاتی ارائه بدهد و با انتشار پستی مجدد نوشت : من مثل هر ایرانی به مذهبم معتقدم.

مذهبی انسانی و مهربان.....و معتقدم کسی نمیتواند جایگاه ویژه ی ائمه را خدشه دار کند.....چون ائمه برای همه ی ما محترم هستن. معتقدم مومن واقعی هرگز الفاظ زشت بکار نمیبرد.....پس با فحاشان کاری ندارم.

اما اگر احساسات مذهبی مومنین واقعی جریحه دار شد ، ازشون دلجویی میکنم. ایران کشور ماست و ما همه ایرانی هستیم. دوستون دارم. صبا کمالی.

ماجرای پست جنجالی صبا کمالی + واکنش صبا کمالی
4.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,450