فرشته صدرعرفایی بازیگر نقش مادر عبدالحمید ریگی در فیلم شبی که ماه کامل شد در مراسم جشن خانه سینما به همراه پسرش حضور داشت که در ادامه تصویری از او را مشاهده میکنید.

فرشته صدرعرفایی در کنار پسرش

فرشته صدرعرفایی بازیگری که با نقش مادر ریگی در فیلم شبی که ماه کامل شد در میان مخاطبان شناخته شد یکی از چهره های با سابقه دنیای هنر است که برای بازی در این فیلم نرگس آبیار سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن را به خانه برد.فرشته صدرعرفایی در کنار پسرش + عکس در ایرناک فرشته صدرعرفایی در کنار پسرش + عکس در ایرناک

این بانوی هنرمند در مراسم جشن خانه سینما به همراه پسرش حضور داشت که در ادامه تصویری از او را مشاهده میکنید.

عکسی از پسر فرشته صدرعرفایی

شاداب وثوقی عکاس کشورمان تصویری از فرشته صدرعرفایی در کنار پسرش را به اشتراک گذاشت.

عکسی از فرشته صدرعرفایی و پسرش

فرشته صدرعرفایی و پسرش در جشن خانه سینما

فرشته صدرعرفایی بازیگر ، گوینده و عروسک گردان کشورمان است که فعالیت هنری را از سال 52 با شرکت در کلاس های تئاتر آغاز کرد و سال 62 برای اولین بار جلوی دوربین رفت.

فرشته صدرعرفایی در کنار گوهر خیراندیش

فرشته صدرعرفایی در کنار گوهر خیراندیش در جشن خانه سینما

روزهای انتظار اولین کار سینمایی فرشته صدرعرفایی به کارگردانی اصغر هاشمی بود که سال 65 اکران شد. از دیگر فیلم های این بانوی هنرمند میتوان به صعود ، بادبادک سفید ، دایره ، زیر نور ماه ، کافه ترانزیت ، آدم ، بیست ، خواب های دنباله دار ، به امید دیدار ، حوض نقاشی ، کوچه بی نام ، هفت ماهگی ، یک کیلو و بیست و یک گرم ، یلدا و شبی که ماه کامل شد اشاره کرد.

عکسی از فرشته صدرعرفایی در جشن خانه سینما

تندیس فرشته صدرعرفایی در جشن خانه سینما

بازی در نقش مادر ریگی در فیلم شبی که ماه کامل شد به کارگردانی نرگس آبیار از فرشته صدرعرفایی چهره محبوب تر و شناخته شده تری در میان مردم ساخت و همین نقش برایش سیمرغی در جشنواره فجر به ارمغان آورد.

فرشته صدرعرفایی بازیگر شبی که ماه کامل شد

سیمرغ بلورین فرشته صدرعرفایی در جشنواره فجر

فرشته صدرعرفایی تابحال چندین بار برای بازی در نقش های مختلف جوایزی از جشنواره های مختلف دریافت کرده است که از جمله آنها میتوان به سیمرغ بلورین جشنواره فجر و تندیس خانه سینما برای شبی که ماه کامل شد ، تندیس زرین و دیپلم افتخار خانه سینما برای فیلم کوچه بی نام ، دیپلم افتخار برای بازی در حوض نقاشی ، تندیس و سیمرغ برای بازی در کافه ترانزیت اشاره کرد.

فرشته صدرعرفایی بازیگر شبی که ماه کامل شد

فرشته صدرعرفایی در شبی که ماه کامل شد

بازدید : 1,165 بار
فرشته صدرعرفایی در کنار پسرش + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,480