در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به یازدهمین روز از خرداد ماه رسیدیم . امروز 11 خرداد همزمان با سالروز تولد سه تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

چهره های متولد و درگذشته در 11 خرداد

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به یازدهمین روز از خرداد ماه رسیدیم . امروز 11 خرداد همزمان با سالروز تولد سه تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 11 خرداد + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 11 خرداد + عکس و بیوگرافی در ایرناک

این چهره های مشهور ایرانی متولد 11 خردادند

پرستو گلستانی

پرستو گلستانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 11 خرداد 1350 در تهران متولد شد.

پرستو گلستانی

پرستو گلستانی کشورمان در 11 خرداد متولد شد

بازی در تئاتر را از سال 1365 در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تجربه کرد و بازی در سینما را از سال 1369 با فیلم مجنون کاری از رسول ملاقلی پور شروع به کار کرد.


محسن محسنی نسب

محسن محسنی نسب کارگردان و فیلمنامه نویس کشورمان 11 خرداد 1338 در ساوه متولد شد.

محسن محسنی نسب

محسن محسنی نسب کارگردان کشورمان در 11 خرداد متولد شد

محسن محسنی نسب فارغ التحصیل رشته کارگردانی انیمیشن از دانشکده صدا و سیما می باشد که فعالیت در سینما را از سال 1353 در واحد فیلم سازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز کرده است.


محمدرضا علیمردانی

محمدرضا علیمردانی صداپیشه ، خواننده و بازیگر کشورمان 11 خرداد 1355 در تهران متولد شد.

محمدرضا علیمردانی

محمدرضا علیمردانی صداپیشه کشورمان در 11 خرداد متولد شد

محمدرضا علیمردانی فعالیت هنری را با بازیگری آغاز کرد و آثار او در زمینه صداپیشگی بسیار بیشتر از سایر فعالیت های هنری اوست.

بازدید : 2,012 بار
چهره های متولد و درگذشته در 11 خرداد + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,810