ما در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به یازدهمین روز از اولین ماه سال رسیدیم و میخواهیم شما را با خشایار اعتمادی و محسن افشانی دو تن از چهره های مشهور ایرانی متولد 11 فروردین آشنا کنیم .

چهره های متولد و درگذشته در 11 فروردین

اگر برایتان جالب است که بدانید سالروز تولد شما با تولد کدام یک از چهره های مشهور ایرانی در یک روز است ، این مطلب چهره های ایرناک را از دست ندهید. ما در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به یازدهمین روز از اولین ماه سال رسیدیم و میخواهیم شما را با هنرمندان و چهره های مشهور متولد 11 فروردین آشنا کنیم . همراه ما باشید.چهره های متولد و درگذشته در 11 فروردین + عکس و بیوگرافی در ایرناکچهره های متولد و درگذشته در 11 فروردین + عکس و بیوگرافی در ایرناک

این چهره های مشهور ایرانی 11 فروردین متولد شدند

خشایار اعتمادی

خشایار اعتمادی خواننده سرشناس موسیقی پاپ کشورمان 11 فروردین 1350 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 11 فروردین + تصاویر

خشایار اعتمادی خواننده کشورمان در 11 فروردین متولد شد

اعتمادی در سن 6 سالگی خوانندگی را شروع کرده و در 13 سالگی شروع به یادگیری و نواختن پیانو کرده است. خشایار اعتمادی ، فعالیت در عرصه موسیقی را از پانزده سالگی شروع کرد. از سال 74 با از پنهان حافظ وارد دنیای موسیقی شد و با خواندن ترانه بارون با شعری از شاملو به شهرت رسید.


محسن افشانی

محسن افشانی بازیگر ، مجری و تهیه کننده سینما و تلویزیون 11 فروردین 1368 در گلپایگان متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 11 فروردین + تصاویر

محسن افشانی بازیگر کشورمان در 11 فروردین متولد شد

محسن افشانی ابتدا در برنامه های تلویزیونی مانند آستانه ، ما دوتا و سلام بهار به عنوان مجری فعالیت میکرد و پس از آن کم کم وارد عرصه بازیگری شد و در کارنامه خود کارگردانی و تهیه کنندگی چند فیلم را نیز ثبت کرده است.. این هنرمند جوان با بازی در سریال ترانه مادری به شهرت رسید.

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
90%
چهره های متولد و درگذشته در 11 فروردین + عکس و بیوگرافی
4.7
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,500