اگر برایتان جالب است که بدانید امروز 11 مرداد سالروز تولد کدام یک از چهره های مشهور ایرانی است ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

چهره های متولد و درگذشته در 11 مرداد

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به یازدهمین روز از مردادماه رسیدیم. اگر برایتان جالب است که بدانید امروز 11 مرداد سالروز تولد کدام یک از چهره های مشهور ایرانی است ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.چهره های متولد و درگذشته در 11 مرداد + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 11 مرداد + عکس و بیوگرافی در ایرناک

این چهره های مشهور ایرانی متولد 11 مردادند

داریوش آشوری

داریوش آشوری نویسنده ، مترجم و زبان شناس کشورمان 11 مرداد 1317 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 11 مرداد

داریوش آشوری نویسنده ایرانی متولد 11 مرداد است

داریوش آشوری نویسنده و مترجم ایرانی کتاب های زیادی را منتشر کرده و عضو هیات مولفان لغت نامه فارسی در موسسه فرهنگ لغت دهخدا بود. عرفان و رندی در شعر حافظ یکی ار آثار اوست و همچنین او در ترجمه نمایشنامه هایی برای کتاب نمایش در چین کار بهرام بیضایی با او همکاری داشت.


حمید ترابیان

حمید ترابیان گوینده و مجری تلویزیون و برنامه حالا خورشید 11 مرداد 1363 متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 11 مرداد

حمید ترابیان مجری حالا خورشید متولد 11 مرداد است

حمید ترابیان گوینده و مجری جوان کشورمان است که تجربه حضور در تئاتر را در کارنامه هنری اش دارد اما با اجرا در برنامه حالا خورشید در کنار رضا رشیدپور به شهرت رسید.

بازدید : 1,693 بار
چهره های متولد و درگذشته در 11 مرداد + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,820